Dyskusje o książce Broniewski. Miłość, wódka, polityka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosik na październik 2021
@awita A propos Obsesji piękna - najprostszym sposobem uniknięcia krzywd jest kultywowanie kultury wysokiej, zamiast popularnej, która jako nastwiona na szybki zysk zawsze będzie powielała i pogłębiała stereotypy oraz oddziaływała na ukryte pragnienia. Ciekaw jestem też, jaki będzie mój odbiór książek Baranowskiego
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (styczeń 2018)
Idą z wymiany :)  Widzę cię  Rzeki Londynu  Księżyc nad Soho i zakupione  Player One  Rant
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2016)
wypożyczone stosik dzisiejszy już lipcowy  Czarnobylskie truskawki Czarnobylskie truskawki  Gulasz z turula Gulasz z turula  Jaskiniowiec Jaskiniowiec  Miłość, szkielet i spaghetti
20608
7 lata temu
Podsumowanie czytelnicze 2014 roku
Przeczytałam 54 książki. Nie wiem ile było w zeszłym roku, ale na pewno dużo mniej. Nie będę pisała o złych książkach, bo po co? Lepiej o nich szybko zapomnieć. Za to te, które podobały mi się najbardziej to:  Niezłomny Piękna książka i ryczałam na niej jak bóbr. W przyszłym tygodniu wybieram się do kina, mam nadzieję, że film chociaż w małym...
9 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2013)
Poszukuję:  Sługa Boży  Młot na czarownice  Łowcy Dusz  Ja, inkwizytor. Wieże do nieba  Ja, inkwizytor. Bicz Boży  Ja, inkwizytor. Dotyk zła  Płomień i krzyż. Tom 1  Charakternik
10 lata temu
Pokazuje 6 z 9