Kuszące zło

Wydawnictwo: Erica
Tempting Evil
paranormal
TalaZ

W świecie magii i pokus, nocą budzą się do życia piękni, przeklęci i pożądani. Riley Jenson musi jednak działać na własną rękę. Jest niespotykanym połączeniem wampira i wilkołaka, pracującym dla organizacji, której głównym celem jest utrzymywanie porządku w świecie nadprzyrodzonych stworzeń. Ufając przełożonym i kochankom niewiele więcej niż swoim najgorszym wrogom, Riley gra według własnych...

W świecie magii i pokus, nocą budzą się do życia piękni, przeklęci i pożądani.
Riley Jenson musi jednak działać na własną rękę. Jest niespotykanym połączeniem wampira i wilkołaka, pracującym dla organizacji, której głównym celem jest utrzymywanie porządku w świecie nadprzyrodzonych stworzeń. Ufając przełożonym i kochankom niewiele więcej niż swoim najgorszym wrogom, Riley gra według własnych zasad. Jej nową misją jest przeniknięcie do potężnie strzeżonego pałacu rozkoszy, którego właścicielem jest przestępca znany jako Deshon Starr - szaleniec od lat zajmujący się genetyką.
Gdy wokół Riley zaczynają kręcić się dwaj seksowni mężczyźni - opanowany i niesamowicie uwodzicielski wampir oraz gorący wilkołak - i zaczynają walczyć ze sobą o jej względy, Riley musi zachować zimną krew. Jeśli ocali świat przed Deshonem Starrem, ocali też samą siebie…

„Kuszące zło” to trzecia książką z cyklu Zew nocy składający się z dziewięciu książek o Riley Jenson.
W świecie bez ograniczen, nie ma nic bardziej uwodzicielskiego niz kuszące zło…

Ta paranormalna seria staje się coraz lepsza z każdą następną książką… ekscytująca przygoda, która daje wszystko co trzeba do znakomitej zabawy – seksownych zmiennokształtnych, gorących wampirów, dziki niekontrolowany sex i szczyptę prawdziwej miłości, która może okazać się wieczna.
FreshFiction.com

Keri Arthur zręcznie splata trzymającą w napięciu fabułę z upojnym
romansem w, nader przyjemnej, rzeczywistości Melbourne. Seksowne
wampiry, namiętne wilkołaki, nieposkromiony, śmiały i przyjemny sex
musi się wam spodobać. Błyskotliwa, seksowna i dobrze
zaplanowana historia. "Wschodzący księżyc" pozostawił mnie z marzeniem o
byciu wampirem… Kim Harrison.

źródło opisu: Instytut wydawniczy Erica, 2011

źródło okładki: http://www.strefaksiazki.net/

zabielka | 2014-01-15
Przeczytana: 13 stycznia 2014

No i stało się, kończąc czytać tą książkę, wyszukałam kolejny tom i oczywiście musiałam mieć,,, ech, nie lubię tak :( kasa leci. No ale cóż, mam nadzieję że nie będę żałowała wydanych pieniędzy.
Jeśli chodzi o moje zdanie, Ten tom jak do tej pory jest najlepszy z owej sagi,, :) Polecam więc serdecznie i zabieram się do czytania. :)

Ranech | 2014-01-14
Na półkach: Przeczytane, 2014, Posiadam, Fantasy
Przeczytana: 14 stycznia 2014

Właśnie skończyłam czytać 3 część sagi Zew nocy, historii Riley Janson, która jest pół-wampirem i pół-wilkołakiem.

Przed Riley pierwsze zadanie jako strażniczki Departamentu Innych Ras. Dostaje się incognito do pałacu jej największego wroga Deshona Starr, a jej misją jest zniszczenie go i jego laboratorium, gdzie eksperymentuje z genetyką różnych gatunków.

W tomie "Kuszące zło" jest więcej akcji, zawirowań i walki niż seksu (na szczęście!!!). Myślę, że w drugiej części Autorkę poniosła fantazja, tutaj stanowczo stonowała i znalazła złoty środek.

Seria "Zew nocy" składa się:

kasandra_85 | 2012-11-08
Przeczytana: 2012 rok

Cassiel | 2011-10-24
Przeczytana: 22 października 2011

Seria o Riley Janson jest znana praktycznie każdemu, nie da się jej nie zauważyć, ze względu na okładki, opisy czy zachęcające do przeczytania recenzje. Kiedy pochłonęłam dwie pierwsze części nie mogłam się doczekać trzeciej i gdy dowiedziałam się, że w październiku ma premierę skakałam z radości i wyczekiwałam. Aż tu pewnego dnia przyszedł listonosz i Amandy przez cały dzień, można powiedzieć, nie było. :)

Keri Arthur jest wielokrotnie nagradzaną autorką światowych bestsellerów z gatunku romansu paranormalnego. Mieszka w Melbourne, w Australii gdzie powstają tomy cyklu Zew Nocy.

Opiszę co wydarzyło się w tej części powierzchownie, aby nie zdradzać Wam tych najciekawszych momentów. Riley Janson przechodzi specjalny trening, który przygotowuje ją na zostanie strażniczką. Każdemu mówi, że została do tego zmuszona i nie robi tego z własnej woli, mimo, że chce się na kimś zemścić. Na dodatek misja została przyspieszona, a nasza dhampirka musi dostać się do potężnie strzeżonego pałacu...

jusssi | 2011-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2011

Kto się stęsknił za rudowłosą pięknością o imieniu Riley ? Ręka do góry ! Tak, tak to już trzecia część przygód szalonej, bystrej i przepełnionej seksualną energią dziewczyny. Ups. Mała pomyłka, Riley nie ma w sobie zbyt wiele niewinnej „dziewczyny”, ponieważ jak pamiętacie jest rzadko spotykanym połączeniem wampira i wilkołaka.

Jeżeli sięgniecie pamięcią do wydarzeń w poprzednich dwóch części, to nie będę musiała Wam przypominać faktu, z którym nie da się polemizować. Z Riley nie da się nudzić. Tak było i tym razem.

Fakty mówią same za siebie.

* morderczy trening w agencji
* despotyczny szef
* Deshon Starr- szaleniec od lat zajmujący się genetyką
* misja

Jeżeli ktoś z Was pokusi się, aby poukładać te dane, oczywistym stanie się, że Riley wpadła w niemałe tarapaty, ale dość o fabule, powiem jedynie, że utrzymana jest na poziomie poprzednich części.

Autorka nie odeszła zbyt daleko od swojego znaku rozpoznawczego, a mianowicie od przepełnionych erotyzmem scen...

myślnik | 2013-03-25
Przeczytana: czerwiec 2012

Okładka wyróżnia ją w stosie innych książek. Riley jest jak płynny ogień w ciele wilka i wampira. Czekanie na rozstrzygnięcie wielu ważnych pytań swędzi jak ukąszenie komara.

Z kim będzie Riley?!
Czy zostanie matką?!

Quinn zawsze niedaleko,w cieniu,blisko niej a zarazem tak odległy. Riley na nieszczęście dla niego potrzebuje stałego kontaktu,lubi swoją wolność i swobodę i nie widzi powodu,dlaczego dla jednego upartego wampira miałaby pogrzebać swoją wilczą naturę. Quinn musi w końcu dojrzeć i odpuścić inaczej,ktoś mu ją sprzątnie sprzed nosa. Riley jak nic doczeka się kiedyś faceta,który będzie ją akceptował taką jaka jest...ale zanim to nastąpi czeka ją jeszcze walka z niejedną intrygą i podłością...

Satis | 2014-08-04
Przeczytana: 22 lipca 2014

W świecie magii i pokus, nocą budzą się do życia piękni, przeklęci i pożądani.

Zrobiłam sobie długą przerwę od tej...

No to krótko i na temat: na miejscu Riley poszłabym do ginekologa i gruntownie zbadała się na obecność kilkunastu chorób wenerycznych. No i zaopatrzyłabym się w odpowiednie leki (środki znieczulające?). Kolejna część serii... na której skończę, nie wrócę, patykiem nie tknę. Słaba fabuła, rozwiązłość głównej bohaterki i infantylność całości... odrzucają.
Czasem lubię poczytać płytką pozycję. Taką głupiutką, naiwną... ale nawet ja mam granice, za którymi kończy się głupiutkość i naiwność... Tyle w tej materii. A autorce proponuję iść do burdelu, albo po prostu włączyć inne porno, żeby te żenujące i identyczne opisy seksu przestały być żenujące i identyczne...

tombraiderka009 | 2016-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2016

Przygody Riley mają w sobie coś co trzyma mnie przy nich i ciekawi tym, co wydarzy się później. I choć denerwuje mnie trochę to, że bohaterka uprawia seks z prawie każdym spotkanym mężczyzną to da się do tego nawet przyzwyczaić.

Tak więc misja schwytania gościa, który ma swoje tajne laboratoria trwa nadal i Riley musi udawać laskę, która chętnie da się przelecieć za niezłą forsę, by dostać się do posiadłości Deshona Starra - sadystycznego i nieźle szurniętego faceta, który robi genetyczne hybrydy i klony różnych istot wbrew ich woli.

Siedziba szaleńca wcale jednak łatwa w przejściu nie jest, bowiem wszędzie znajduje się dużo kamer ochrony, a do tego trzeba chodzić nago - co właściwie naszej bohaterce nie przeszkadza. Jakby tego było mało, przy posiłkach trzeba oglądać bitwy i gwałty na innych, co wcale nie pomaga w jedzeniu, a poplecznicy Starr'a mają chrapkę na Riley. Nie mówiąc już o tym, że sam Deshon to psychol, na którego się spojrzy i już jest strasznie.
Lecz nasza...

Zapatrzona_W_Książki | 2011-12-19
Na półkach: Przeczytane, Recenzyjnie
Przeczytana: 15 grudnia 2011

Na recenzje zapraszam tu ---> http://zapatrzonawksiazki.blogspot.com/2011/12/kuszace-zo-keri-arthur.html