Kuszące zło

Keri Arthur Cykl: Zew nocy (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction 430 str.
Tempting Evil

Erica
fantastyka, fantasy, science fiction
paranormal

Kup książkę

Jak zwykle zanim wbiłam się w fabułę musiałam dość opornie przebrnąć przed początek xD
STRRRRASZNIE mi się nie podoba to, że autorka daje nam tutaj dwóch powiedzmy sobie fajnych facetów walczących o względy Riley, bo w ostatecznym rozrachunku wiadomo, że któryś z nich będzie przez naszą skaczącą z kwiatka na kwiatek bohaterkę cierpieć wcześniej czy później.
Znowu kocham...

Troszkę słabszy tom, ale dość nieszablonowy finał pozytywnie mnie zaskoczył. Ogólnie nadal jest nieźle.

Pierwszą części przeczytałam następnej nie skończyłam jak dla książka jest nie ciekawa główna bohaterka nie wie czego chce i nie wie kogo wybrać ,kocha ale nie jest do końca pewna jego miłości .

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przygody Riley mają w sobie coś co trzyma mnie przy nich i ciekawi tym, co wydarzy się później. I choć denerwuje mnie trochę to, że bohaterka uprawia seks z prawie każdym spotkanym mężczyzną to da się do tego nawet przyzwyczaić.

Tak więc misja schwytania gościa, który ma swoje tajne laboratoria trwa nadal i Riley musi udawać laskę, która chętnie da się przelecieć za niezłą...

Muszę przyznać, że akcja rozwija się błyskawicznie, coraz więcej pytań (i na niektóre nawet są odpowiedzi ;).
Przynajmniej już w tej części nasza bohaterka już nie "gzi" się z kim popadnie i non stop - co jest dużym plusem :)

Teraz wiemy już o wiele więcej w sprawie przerażających klonów i stworzeń z laboratorium. Departament wie, że za tym wszystkim stoi Deshon Starr. Jednak aby go unieszkodliwić muszą odkryć położenie wszystkich tajemnych pomieszczeń takich jak na przykład laboratorium. A żeby tego dokonać muszą wysłać swoich ludzi do środka twierdzy Starra. Kto nimi będzie? Jak już się pewnie...

Wątek sensacyjny super ,świetnie rozpisany, ale jeżeli chodzi o sex , autorka powinna zgłosić się na terapię.

Riley zmuszona przejść testy i nauki walki na strażnika jest włączona do jednej z groźniejszych akcji, musi dostać się do strzeżonego pałacu w którym płacą za walkę, sex z ludźmi, którzy są conajmniej pojebani psychicznie.
Aby zabić Starra, który od lat zamuje się genetyką musi wykonać i przestrzegać kilku poleceń. A wcale nie będzie to takie proste..

Autorka utrzymała...

Trzecia część przygód Riley Jenson, pół wampirzycy, pół wilkołaczycy, która po raz kolejny rusza w niebezpieczną misję, przeciwko wynaturzonym eksperymentom w świecie paranormalnym Deshona Starra. Rusza z misją Departamentu do rezydencji Starra, gdzie jako zapaśniczka, świadcząca usługi seksualne, stara się rozbić organizację od środka...
Mnie niestety książka nie powaliła,...

Na półkach: , , , , , , ,

„Kuszące zło” to trzecia książką z cyklu Zew nocy składający się z dziewięciu książek o Riley Jenson.
W świecie magii i pokus, nocą budzą się do życia piękni, przeklęci i pożądani.
Riley Jenson musi jednak działać na własną rękę. Jest niespotykanym połączeniem wampira i wilkołaka, pracującym dla organizacji, której głównym celem jest utrzymywanie porządku w świecie...

Dyskusje

• Fantastyka