Wszystko o... Emmie. Casting

Cykl: Bezsennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą (tom 15)
Wydawnictwo: Publicat
8373419993

W 15 odcinku serii, poznajemy tajemniczą Emmę - pół Polkę, pół Angielkę. Wyjątkowa seria o współczesnych polskich nastolatkach. Kaśka (nazywana Żabą), Julka, Zuzia i Emma mieszkają w Polsce i są właśnie takie jak tysiące innych gimnazjalistek! Nocą lubią gadać o szkole, chłopakach, swoich rodzinach i koleżankach. Przeżywają wiele niezwykłych przygód, bo nawet "dzień jak co dzień" przynosi niespodzianki... Aktualne problemy i rzeczywistość współczesnej Polski, a jednocześnie pozytywna wizja świata, wplecione w dynamiczną, dowcipną fabułę - to atuty serii BEZSENNIK.

źródło opisu: Papilon

źródło okładki: Papilon

drut_miedziany | 2012-11-16
Przeczytana: 2006 rok

Bezsenniki czytałam mając lat 11 czy 12, byłam nimi zupełnie pochłonięta. Zazdrościłam dziewczynom ich przygód, teraz polecam te książki mojej siostrzenicy, która jak i ja rozpowszechnia je wśród swoich koleżanek. ;)

katka_94 | 2013-08-23
Przeczytana: 2005 rok

Cała seria bez senników bardzo mi się podobała. Polecam dla wszystkich nastolatek.

| 2012-10-23

... czyli jak z pomocą przyjaciółek zostać gwiazdą.

Agnieszka Kubiak | 2011-04-03

Fajan książka.