On Kwaśniewski

Okładka książki On Kwaśniewski Grzegorz Indulski, Dariusz Wilczak
Okładka książki On Kwaśniewski
Grzegorz IndulskiDariusz Wilczak Wydawnictwo: Media i Reklama J.M. biznes, finanse
biznes, finanse
Media i Reklama J.M.
2005-01-01
2005-01-01

Okładka książki Afganistan. Po co nam ta wojna? Grzegorz Indulski, Marek Kęskrawiec
Afganistan. Po... Grzegorz Indulski, ...

Książka o sile rażenia mokrego kapiszona. Miała być niby o dowodach na przekręty rodziny Kwaśniewskich, okazało się, że [spoiler alert] jedyny potwierdzony dowód to brak wyższego wykształcenia oraz żart Siwca z całowaniem ziemi. Pozostałe 3/4 książki to opisy różnych afer politycznych z okresu gdy Kwaśniewski był prezydentem, jednakże brakowało wskazania powiązań pomiędzy nimi. Myślę, że przedmiot reportażu mógłby zostać znacznie ciekawiej ujęty, w przypadku tej książki, jej potencjał nie został wykorzystany.

Krętacz w pełnej krasie. Położymy nasze komusze łapy na Orlenie. I kto nam co zrobi ? Taki był nasz prezio. Rzygać się chce.

• Publicystyka

Dodaj cytat z książki On Kwaśniewski