Elvis i Lennon: Dzieje nienawiści

Elvis & Lennon : the untold story of their deadly feud
83-71791-41-0
muzyka
Sylviadore

Jak to się stało, że Presley i Lennon, dwaj supergwiazdorzy muzyki rozrywkowej, zostali śmiertelnymi wrogami? Łączyło ich przecież bardzo wiele: obaj byli idolami milionów fanów na całym świecie, sukcesy i sławę zawdzięczali zarówno wspaniałym talentom, jak i morderczej pracy, obaj cieszyli się niezwykłym powodzeniem u kobiet, lecz ich życie prywatne trudno nazwać udanym - obaj szukali inspiracji i dodatkowej energii w narkotykach. Wydawać by się mogło, że powinni się doskonale rozumieć i zaprzyjaźnić, a jednak wyrosła między nimi autentyczna przepaść wzajemnej nienawiści i pogardy. Autorzy starają się wyjaśnić tę tajemnicę i ujawniają szereg nieznanych dotąd, zaskakujących faktów z życia obu artystów.

źródło opisu: Wydawnictwo Alfa-Wero, 1999

źródło okładki: http://www.empik.com.pl