Miłość i zbrodnia w Nowym Orleanie

Wydawnictwo: Marba Crown
Down in New Orleans
83-85467-93-9
willa

Artystka Ann Marcel wie, że ryzykuje własnym bezpieczeństwem kiedy próbuje pomóc swojemu byłemu mężowi Jonowi oczyścić nazwisko z zarzutu o morderstwo. Aby poznać prawdę musi wejść w mroczny i zmysłowy świat Nowego Orleanu pełnego erotycznych klubów. Wyścig z czasem i detektyw próbujący wysłać Jona do więzienia, Ann wkrótce zostaje wplątana w walkę o życie. W swojej karierze w poszukiwaniach...

Wyścig z czasem i detektyw próbujący wysłać Jona do więzienia, Ann wkrótce zostaje wplątana w walkę o życie. W swojej karierze w poszukiwaniach i w snach jest on solidnym, uwodzicielskim mężczyzną, kłamiącym i utrzymującym tajemnice, wzbudzającym gniew i ciągnącym do namiętności tak głębokiej i ciemnej jak gorące noce Luizjany i dziesięć razy niebezpieczniejszym

źródło opisu: Opis autorski

Anastazja | 2014-03-27
Przeczytana: 01 stycznia 2008

Tajemnicza, zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji. Cała książka przesiąknięta jest magią Nowego Orleanu co wzmaga tajemniczość powieści oraz napięcie akcji.

Anna Baj | 2016-09-24
nietoperzyca | 2016-09-11