Nie wracaj do domu

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Don't go home
83-241-2334-2
romans, sensacja, kryminał
Wanda

Mia i Margot są bliźniaczkami, ale poza wyglądem niewiele je łączy. Mia jest skromną nauczycielką, Margot wyrachowaną kokietką. Ale kiedy jeden z jej kochanków zostaje zamordowany, a Margot znika, podejrzenie pada na bliźniaczkę. Mia musi znaleźć zabójcę, nim będzie za późno dla niej, dla siostry i dla kolejnej ofiary.

[Amber, 2005]

lacerta | 2014-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2014

Początkowo książka mnie znudziła, później zaciekawiła i wciągnęła, na końcu wkurzyła i rozczarowała.
Wątek kryminalny bardzo mnie wciągną. Ciekawy i zajmujący. Gorzej z jego zakończeniem, które całkowicie mnie rozczarowało. Uważam, że autorka powinna bardziej zająć się wątkiem kryminalnym niż romansem i zakończyć książkę jakimś zaskakującym akcentem.
Wątek romantyczny. No cóż. Kojarzył mi się z lekkimi romansidłami. Trochę mnie męczył, chociaż uważam, że odciągał w czasie rozwiązanie zagadki morderstwa, co tylko podsycało moją ciekawość i wyszło całej książce na dobre.
Ogólnie uważam, że książka jest nawet interesująca, chociaż wiele stron nie przypadło mi do gustu.

annlynn_ | 2015-09-23
Przeczytana: 22 września 2015

Potrzebowałam czegoś lekkiego i jako taka pozycja sprawdziła się świetnie. Nie oczekiwałam wiele, ot romansidło z wątkiem kryminalnym. Nie mam zastrzeżeń co do opisów scen zbliżeń, czy ciągłego myślenia o drugiej osobie. Może to dlatego, że właśnie czegoś na rozluźnienie potrzebowałam? Nie jestem też krytyczna wobec kryminalnej części. Zakończenie zaskakujące, byłam do końca pewna, że to nachalny wielbiciel jest mordercą, a tu niespodzianka.
Po prostu lekkie, przyjemne romansidło, z zaskakującym zakończeniem. Polecam osobom, które mają ochotę na coś, przy czym nie trzeba myśleć.

Katarzyna | 2015-12-17
Przeczytana: 16 grudnia 2015

Tani kryminał erotyczny. Morderstwo, erekcja, dylematy moralne, zdrady, stojące sutki, nabrzmiałe rozporki i psychopaci. Niby można przeczytać przed snem, ale lepiej chyba się wyspać.

Ella | 2013-03-30

Nie, nie i jeszcze raz nie dla tej książki! Pokonałam ją jakoś na zasadzie, że jak coś zacznę to wypada skończyć, ale już po pierwszym rozdziale zemdliło mnie od aż żenująco tandetnego sposobu kreślenia wątku romansowego - te powłóczyste spojrzenia, muśnięcia rąk, erotyczne dreszcze przechodzące po ciałach bohaterów ... no litości!Opisów scen erotycznych po prostu nie da się czytać bez zażenowania - tak bardzo są kiczowate. Cała kryminalna historia po prostu ginie w tym słodko- mdlącym budyniu. Nie polecam!

książek: 1905
Czarnoskrzydła | 2012-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2012

bardzo fajna książka z ciekawym śledztwem i bohaterami:)

Basieńka | 2013-03-18
Przeczytana: 17 marca 2013