Nie wracaj do domu

Okładka książki Nie wracaj do domu Janelle Taylor
Okładka książki Nie wracaj do domu
Janelle Taylor Wydawnictwo: Amber Seria: Wszystko dla Pań literatura obyczajowa, romans
Wszystko dla Pań
Don't go home
Amber
2005-01-01
2005-01-01
Ewa Spirydowicz
romans sensacja kryminał

Potrzebowałam czegoś lekkiego i jako taka pozycja sprawdziła się świetnie. Nie oczekiwałam wiele, ot romansidło z wątkiem kryminalnym. Nie mam zastrzeżeń co do opisów scen zbliżeń, czy ciągłego myślenia o drugiej osobie. Może to dlatego, że właśnie czegoś na rozluźnienie potrzebowałam? Nie jestem też krytyczna wobec kryminalnej części. Zakończenie zaskakujące, byłam do końca pewna, że to nachalny wielbiciel jest mordercą, a tu niespodzianka.
Po prostu lekkie, przyjemne romansidło, z zaskakującym zakończeniem. Polecam osobom, które mają ochotę na coś, przy czym nie trzeba myśleć.

Początkowo książka mnie znudziła, później zaciekawiła i wciągnęła, na końcu wkurzyła i rozczarowała.
Wątek kryminalny bardzo mnie wciągną. Ciekawy i zajmujący. Gorzej z jego zakończeniem, które całkowicie mnie rozczarowało. Uważam, że autorka powinna bardziej zająć się wątkiem kryminalnym niż romansem i zakończyć książkę jakimś zaskakującym akcentem.
Wątek romantyczny. No cóż. Kojarzył mi się z lekkimi romansidłami. Trochę mnie męczył, chociaż uważam, że odciągał w czasie rozwiązanie zagadki morderstwa, co tylko podsycało moją ciekawość i wyszło całej książce na dobre.
Ogólnie uważam, że książka jest nawet interesująca, chociaż wiele stron nie przypadło mi do gustu.

Wątek romantyczny. No...

Nie, nie i jeszcze raz nie dla tej książki! Pokonałam ją jakoś na zasadzie, że jak coś zacznę to wypada skończyć, ale już po pierwszym rozdziale zemdliło mnie od aż żenująco tandetnego sposobu kreślenia wątku romansowego - te powłóczyste spojrzenia, muśnięcia rąk, erotyczne dreszcze przechodzące po ciałach bohaterów ... no litości!Opisów scen erotycznych po prostu nie da się czytać bez zażenowania - tak bardzo są kiczowate. Cała kryminalna historia po prostu ginie w tym słodko- mdlącym budyniu. Nie polecam!

Wciągająca, intrygująca...

Wciągająca, intrygująca...

bardzo fajna książka z ciekawym śledztwem i bohaterami:)

bardzo fajna książka z ciekawym śledztwem i bohaterami:)

Tani kryminał erotyczny. Morderstwo, erekcja, dylematy moralne, zdrady, stojące sutki, nabrzmiałe rozporki i psychopaci. Niby można przeczytać przed snem, ale lepiej chyba się wyspać.

Tandetna książka kryminalno erotyczna. Niesmak przy scenach zbliżenia, słabe opisy, nudne i nic niewnoszące przemyślenia bohaterów książki. Jedno wielkie meh.

• Janelle Taylor
  • Audiobooki
  • Plany biblioteczne
  • Thriller romantyczny
  • Kryminał/sensacja/horror/thriller
  • Przeczytane 2005

Dodaj cytat z książki Nie wracaj do domu