Złapałem Boga na gorącym uczynku

Wydawnictwo: AA
978-83-61060-55-0
Bóg, wiara, życie
religia

Książka ta nie jest teologiczną rozprawą na temat Boga, ale reporterskim zapisem czegoś co dzieje się bardzo blisko nas. Historie w niej opisane mogą się wydarzyć w życiu każdego człowieka, a szczególnie tego młodego, który kształtuje swój świat wartości. Złapać Boga na gorącym uczynku to dla autora zobaczyć Jego działanie w życiu spotkanych ludzi, którzy musieli odnieść się do Jego działania i zmienić swój dotychczasowy sposób patrzenia na świat. Książkę polecam szczególnie tym, którzy nie lubią chodzenia w obłokach, lecz szukają Boga w konkretach, pamiętając o tym, ze być świętym to znaczy być w normalności nieugiętym.

źródło opisu: Opis br. Rafała Szymkowiaka OFMCap

źródło okładki: http://www.religijna.pl/product_info.php/products_id/2496

Paulina | 2014-12-30
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo dobra pozycja dla spragnionych świadectwa :)

Mallwa | 2012-03-07
Przeczytana: 10 marca 2012