Tajemnicza randka

Tłumaczenie: Wiktoria Mejer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Blind date surprise
samotność, randka, uczucia, miłość
dona

Znużona samotnością Annie umawia się na randkę przez Internet. Jej partner nie pojawia się w ustalonym miejscu, a Annie musi się zadowolić telefonicznymi przeprosinami jego wuja. Zła, ale też zaintrygowana, postanawia wyjaśnić sprawę. Odszukuje Damiena, wuja swego wybranka. Od tej chwili jej spokojne dotąd życie nabiera niesamowitego tempa...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2006

źródło okładki: www.harlequin.pl

Magda | 2011-10-15
Przeczytana: 15 października 2011

Eh, te Internetowe znajomości. I choć zdziwiła mnie ta niesamowita naiwność głównej bohaterki, jak i nieprzemyślane (ponoć) decyzje doktorka, to wiedziałam, że skończy się to happy end'em. Faktycznie podjerzewałam, że Pan D. w ogóle nie istnieje, a to doktorek wszystko wykręcił - przynajmniej przez chwilę miałam takie wrażenie. Jednak ich historia okazała się spełnieniem marzeń. Dlaczego ja nie miałam na studiach tak fajnych doktorków ;)

Antonina Jagoda | 2016-09-18
Laperus | 2016-09-15