Wymarzona randka

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Molly Cooper’s Dream Date
CARAMEL

Patrick i Molly zamieniają się na kilka miesięcy domami. On trafia do domku na rajskiej wyspie, ona do eleganckiego apartamentu w Londynie. Piszą do siebie długie mejle i poznają się coraz lepiej, chociaż nigdy się nie widzieli… Patrick na wyspie Magnetic: Po latach spędzonych w hałasie i stresie, tu nareszcie wypocznę. Żadnych telefonów, żadnych SMS-ów, nic. Zaraz wyciągnę się na hamaku pod...

Patrick na wyspie Magnetic: Po latach spędzonych w hałasie i stresie, tu nareszcie wypocznę. Żadnych telefonów, żadnych SMS-ów, nic. Zaraz wyciągnę się na hamaku pod mangowcem. Ciekawe, jak wygląda Molly?

Molly w Londynie: Chcę poznać Londyn. Chcę zakochać się w Angliku, pójść z nim na romantyczną randkę. Ciekawe, czy Patrick jest podobny do angielskiego dżentelmena z moich marzeń?

źródło opisu: Harlequin, 2013

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/wymarzona-randka

magdalena | 2017-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2017

Bajeczka dla trochę starszych dziewczynek. Zakończenie wiadome od pierwszych stron. Ale czyta się szybko, szczególnie dobrze się czyta w kolejce do lekarza czy w urzędzie:)

wesoła23 | 2017-06-09
Przeczytana: 10 czerwca 2017