Apartament nad Tamizą

Tłumaczenie: Małgorzata Dobrogojska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Światowe Życie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
City Cinderella
bankier, miłość, uczucia
dona

Lucas Tennent, zamożny bankier z londyńskiego City, uwielbia swoje luksusowe mieszkanie nad Tamizą. Dużo pracuje, więc postanowił kogoś wynająć do sprzątania. Pewnego razu wrócił wcześniej do domu i zaskoczony zobaczył w swojej kuchni piękną dziewczynę, która... pisała powieść...

źródło opisu: Arlekin, 2005

źródło okładki: Harlequin Enterprises

bookslover | 2013-08-23
Przeczytana: 16 lipca 2013

Lucas musiał wrócić wcześniej do domu. Rozchorował się poważnie. Prawdopodobnie dopadła go grypa. Wrócił więc do swojego domu na poddaszu z widokiem na Tamizę. Był zamożnym bankierem, więc było go stać na taki luksusowy dom. Zastał niespodziewanego gościa. W jego mieszkaniu przebywała kobieta, której kompletnie nie znał. Bardzo go przeprosiła za to, że korzysta z komputera w jego mieszkaniu, wytłumaczyła się tym, że dzieci gospodarza nie dają jej się skupić, a robi kurs korespondencyjny i potrzebowała miejsca, w którym mogłaby zebrać myśli. Pan Tennent bardzo źle wyglądał. Emily wytłumaczyła, że posprzątała wszystko i że może mu pomóc. Było jej żal tego człowieka. Zatrudnił ją za pośrednictwem rekomendacji jego znajomej, u której Emily również sprzątała. Nie widział jej nigdy, po prostu miała sprzątać. Teraz był taki bezradny i wyglądał okropnie. Postanowiła mu w miarę możliwości pomóc.
Bardzo przejęła się jego stanem zdrowia. Zaczęła mu gotować, później zadzwoniła siostra pana...

Tosia | 2012-05-06
Przeczytana: 2011 rok