Spróbujmy po raz drugi

Tłumaczenie: Robert Krasnodębski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Namiętności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Tough guy, savvy lady
dona

Zaabsorbowany pracąLucas McKay nigdy nie miał wolnego czasu dla rodziny. Nie chodził na wspólne spacery, nie pomagał dzieciom w odrabianiu lekcji, nie dawał namówić się na rodzinne wypady za miasto, do teatru, kina i kawiarni. Honey, jego żona, zmęczona tak smutnym i monotonnym życiem, zdecydowała się na rozwód. Lucas McKay pozostał sam. Minęły trzy lata. McKay ma dosyć samotności i postanawia odzyskać miłość żony...lecz Honey, teraz już samodzielna, wcale nie chce rezygnować z wolności i niezależności.

źródło opisu: Phantom Press International, 1992

źródło okładki: Phantom Press International