Córka przeznaczenia

Fortune's Daughter
8371204183
tajemnica, wróżby, przeznaczenie
bela

Lila Grey odczytuje ludzkie losy z herbacianych fusów. Rae Perry jest samotną, odartą ze złudzeń kobietą, która nosi pod sercem dziecko niegodnego zaufania mężczyzny.Głęboko skrywane tajemnice i samotność popychają te dwie kobiety ku sobie i wytwarzają między nimi niezwykle silna więź. Dla Lili spotkanie z Rae będzie także próbą rozliczenia się z przeszłością i zaakceptowania prawdy o dziecku, które utraciła.

źródło opisu: Dom Wydawniczy REBIS, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Hana | 2016-07-09
Na półkach: Pozostałe, Przeczytane
Przeczytana: 09 lipca 2016

Historia o macierzyństwie.Samotnym i utraconym.O emocjach targających kobietą w ciąży i podejmowanych przez nią decyzjach.O życiu w związku formalnym i nieformalnym.O dwóch kobietach poszukujących pomocy i wsparcia.O reakcji przyszłej matki na wiadomość o ciąży lub jej braku.Książka o uczuciach,o dziaciach,które zmieniają nasze życie jeśli je mamy i jeśli ich nie mamy a ich pragniemy nade wszystko.

Firstlight OftheDay | 2015-10-01

Jak zwykle magiczna i niepowtarzalna, chociaż niby taka zwykła historia, ale z elementami z zaświatów:-)Uwielbiam wszystkie jej powieści i jeszcze ani razu się nie zawiodłam:-)

Megsss | 2013-08-21

Cudowo.