Okładka książki Córka przeznaczenia

tajemnica, wróżby, przeznaczenie
typ
papier
bela
4,86 (14 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Lila Grey odczytuje ludzkie losy z herbacianych fusów. Rae Perry jest samotną, odartą ze złudzeń kobietą, która nosi pod sercem dziecko niegodnego zaufania mężczyzny.Głęboko skrywane tajemnice i samotność popychają te dwie kobiety ku sobie i wytwarzają między nimi niezwykle silna więź. Dla Lili spotkanie z Rae będzie także próbą rozliczenia się z przeszłością i zaakceptowania prawdy o dziecku, które utraciła.

źródło opisu: Dom Wydawniczy REBIS, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie