Prawda w mediach

978-83-89701-09-1
media
popularnonaukowa
Wiola

LESZEK BULLER Influencja w mediach PIOTR T. NOWAKOWSKI Mity na temat mediów MIROSŁAW REWERA Rola mediów w kreowaniu i promowaniu autorytetów MAREK KLIMEK Manipulacja w mediach JAN T. MRÓZ Dyskusja mediów opozycyjnych wobec Radia Maryja jako przykład niektórych grze-chów polskiego dziennikarstwa i źle pojmowanej misji mediów JOANNA SARWA Czy prawda istnieje? Kilka słów o odcieniach...

LESZEK BULLER
Influencja w mediach

PIOTR T. NOWAKOWSKI
Mity na temat mediów

MIROSŁAW REWERA
Rola mediów w kreowaniu i promowaniu autorytetów

MAREK KLIMEK
Manipulacja w mediach

JAN T. MRÓZ

JOANNA SARWA
Czy prawda istnieje? Kilka słów o odcieniach rzeczywistości w informacjach radio-wych

ZDZISŁAW SUROWANIEC
Kopniak dla dziennikarza, czyli na co dziennikarz powinien uważać

MIROSŁAW REWERA
Bibliografia wybranych polskich artykułów odnoszących się do zjawiska obiektywno-ści przekazów medialnych

źródło opisu: Wydawnictwo Maternus Media, 2008

źródło okładki: http://www.maternus.pl/index.php?p=ksiazki&k=102