Franklin pomaga koledze

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Cykl: Franklin | Seria: Historyjka z Telewizji
Wydawnictwo: Debit

Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Tym razem Franklin dowie się, że dobrze jest pomagać kolegom, ale nadmiar życzliwości może odnieść odwrotny skutek. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,search,0,szukaj.html

gaczewska | 2017-02-17

Franklinów to się u nas wala po domu ze trzydzieści, a i tak nie są to wszystkie jakie wydali. Ta jest jednak szczególnie mi bliska, bo się straszliwie z synem kłócę zawsze przy niej. Otóż jednym z przyjaciół Franklina jest ślimak i zawsze zastanawiało mnie, jak jest możliwa przyjaźń tych wszystkich zwierząt ze ślimakiem, przecież on jest taki malutki. Wystarczy, że ten misio się obróci i już kolega zgnieciony (a w innej książce spali pod namiotami, właśnie misio obok ślimaka). Syn oczywiście, że ślimak ma skorupę i nic mu nie będzie, a ja mu, że skorupka cieniutka, a niedźwiedź to kilkaset kilo ważyć potrafi...doprawdy rewelacyjna jest ta ich paczka!

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Petra | 2017-05-29
Na półkach: Przeczytane, Dzieciowe, 2017
Przeczytana: 29 maja 2017

Pomagać trzeba z głową i bez przesady. :)

naprawde fajna księżka

Aneta | 2017-04-24