Wyzwanie czytelnicze LC
Nikodem

Franklin i skarb jeziora to książka napisana na podstawie wyświetlanego w kinach filmu pod takim samym tytułem.
Opowiada o pełnej przygód i zwrotów akcji wyprawie żółwika i jego przyjaciół nad Jezioro Żółwi.
Czy Franklin odnajdzie pudełko ze skarbem babci? Czy polubi Sabinkę? Czy chrześniaczka cioci Lusi to potwór? Czy ślimak ucieknie żarłocznym orlątkom?

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: www.wydawnictwo-debit.pl

Bardzo fajna opowieść. Moja córka bardzo ją lubi...czytała ją już kilka razy.

Polecam tę księżke jak i równierz film animowany na jej podstawie wszystkim miłośnikom przygut sympatycznego franklina i nietylko.Księżka naprawde pożędnie zrobiona,pokazuje młodemu czytelnikowi czym jest prawdziwa przyjaśń i miłóś i poświęcenie dla ukochanej osoby.Gdy babcia franklina się rozchorowala franklin wraz cicocie ,przyjaciułmi I(napoczetku bardzo znielubięnę ) sapcię wyruszaję odszukać stary naszyjnik babci ktury zakopała w pudelku gdy byla małę dziewczynkę.Wierzę że naszyjnik pomoże wyzdrowieć babci

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

MamaKtoraCzyta | 2014-09-02

Jakieś inne wydanie książeczek o Franklinie. Ilustracje wyraźnie gorsze.

panimarynarzowa | 2019-01-08
Przeczytana: grudzień 2018