Na wyspach Bergamutach

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka polska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wilga
kot, wieloryb, wyspy, utopia
Monika Zaczyk

Seria Klasyka polska to książki, które powinny znaleźć się w każdej biblioteczce. Wybrane zostały do niej najbardziej znane utwory naszych najwybitniejszych autorów, napisane specjalnie dla najmłodszych.

źródło opisu: Wilga, 2008

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

anah83 | 2017-03-16

Każde moje dziecko, a mam ich troje (czwarte w drodze), uwielbia wszystkie książeczki z serii Biblioteczka Niedźwiadka. "Na wyspach Bergamutach" wszyscy znamy na pamięć i bardzo często razem śpiewamy😀 Polecam serdecznie, gdyż wspólne czytanie bardzo zbliża rodzica z dzieckiem💕

Roman Dłużniewski | 2016-12-21

...Jest kura samograjka
Znosząca złote jajka...
Prześmieszny utwór Brzechwy na zawsze pozostanie w pamięci. Cudowne lata dzieciństwa.

Megala | 2013-08-11

Mój ulubiony wierszyk z dzieciństwa.

Uwielbiam ten wiersz! Mam książeczkę w wersji z ilustracjami Bohdana Butenki, która towarzyszyła mi przez całe dzieciństwo. Wspaniała nieśmiertelna klasyka !

wciąż powracałam do jej czytania...

Wiktoria | 2011-07-26

wierszyk z dzieciństwa.. :)