Grafologia cyfr

Tłumaczenie: Joanna Józeficz-Pacuła
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Que dit la forme de vous chiffres?
978-83-258-0121-2
grafologia, cyfa, cyfry, pismo, charakter
poradniki
Daniel

Czy wiesz, że kształt, jaki nadajesz pisanym własnoręcznie cyfrom, wiele mówi o twojej osobowości? Cyfry kryją w sobie zaszyfrowane informacje na temat piszącego – rzecz tylko w tym, by umieć je dostrzec i zinterpretować. Niniejsza książka dostarcza takiego klucza, uzupełniając jednocześnie wyraźną lukę w literaturze grafologicznej, jak dotąd poświęconej niemal wyłącznie literom. Po tej lekturze spojrzysz nowym okiem na cyfry – i swoje własne, i te pisane przez innych ludzi. Autorka bardzo szczegółowo analizuje każdy graficzny detal cyfr od 0 do 9, każdą kreskę i zaokrąglenie, nie pomijając również naszych preferencji dla takiego czy innego kształtu. Dowiesz się zatem nie tylko tego, co wynika z formy poszczególnych znaków, ale również dlaczego odruchowo wybierasz taką, a nie inną kreskę. Masz więc przed sobą książkę pouczającą i frapującą, która udanie łączy przyjemne z pożytecznym.

źródło opisu: http://www.kdc.pl

źródło okładki: http://www.kdc.pl