Odnaleźć Boga w sobie

5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7660-075-8
religia
Kasia

Głównym celem książki jest przybliżenie czytelnikowi Jezusa jako istoty człowieczej, a zarazem Syna Bożego. Syn Boży z samego określenia związany jest z Bogiem. Bóg jest istotą, w którą wierzymy, że istnieje. Obecnie większości ludzi to nie wystarcza. Chcą być świadkami swej wiary. Autor stara się swą pracą tę świadomość pogłębić i uzasadnić.

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2009

źródło okładki: http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1393

Kasia | 2011-07-12

Książka o dobrej tematyce, ciekawie napisana. Jednak niektóre teksty, dla osoby która nie ma nic wspólnego z teologią mogą okazać się niezrozumiałe.

noetting | 2015-11-06
gosiak9207 | 2013-08-12