Zapiski tunezyjskie

Okładka książki Zapiski tunezyjskie Marek Rybiński
Okładka książki Zapiski tunezyjskie
Marek Rybiński Wydawnictwo: Wydawnictwo Sióstr Loretanek biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Sióstr Loretanek

A kto nie ma pokus?
Ryba
miał...

zaraz go kanonizują

a jak mnie,bez rodziców,sierotę, w salezjańskiej szkole "kanonizował" pod prysznicem...

Szalał jak szalony...

nikt mi nie wierzył
i nie uwierzy

fajnie, że w Tunezji łatwo znaleźć pomocną dłoń.
Allah Akbar...

W piekle się smaży Ryba razem z JP2
hipokryzja do drugie imę KK.

sekielskiego pozdrawiam...

Ryba
miał...

zaraz go kanonizują

a jak...

Zbyt dobrze znałam Marka, żebym mogła obiektywnie ocenić jego książkę dlatego powstrzymuję się przed "ogwiazdkowaniem" tej pozycji. Za dużo tu osobistych emocji, zbyt wiele wspomnień. Niemniej jednak bardzo polecam lekturę tej książki. Z jego zapisków wyłania się postać zwyczajnego faceta, który kochał ludzi i przyciągał ich do siebie jak magnez. Poznajemy ludzką twarz księdza, który aż tak bardzo znowu nie różni się od nas. Czasem nie chce mu się modlić, za to woli sobie pobiegać. Niestety takiej normalności w Kościele jest jak na lekarstwo.

znałam ks. Marka ... i taki właśnie był, jak w tej książce - pełno go było wszędzie, wszystkiego ciekaw i zawsze gotowy do działania.
Dobre wspomnienie.

Dobre wspomnienie.

• + konsekrowani
  • Literatura podróżnicza
  • 2015
  • Afryka
  • Biografie, pamiętniki, wspomnienia, wywiady, listy, świadectwa

Dodaj cytat z książki Zapiski tunezyjskie