Niania dla playboya

Tłumaczenie: Izabela Kloz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The playboy and the nanny
dona

Uwieść i porzucić... Czy trzydziestoletni mężczyzna potrzebuje niańki? Tak - zdecydował pewien grecki milioner i zaangażował do opieki nad swoim niepokornym synem nianię słynącą ze skutecznych metod wychowawczych. Jej podopieczny, Nikos, uznał pomysł ojca za absurdalny żart i postanowił - również żartem i na złość ojcu - uwieść swoją młodą i piękną nianię. Napotkał jednak na niespodziewaną przeszkodę - po raz pierwszy w życiu zakochał się. I to w kim? We własnej niani!

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: http://harlequin.pl