Wieczory w Nowym Jorku

Okładka książki Wieczory w Nowym Jorku
Anne McAllister Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Światowe Życie literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Zofia Stanisławska-Kocińska
romans

Okładka książki Podróż marzeń Kate Hewitt, Anne McAllister
Ocena 6,2
Podróż marzeń Kate Hewitt, Anne M...
Okładka książki Widok na Manhattan, W cieniu Akropolu Anne McAllister, Rachael Thomas
Ocena 6,5
Widok na Manha... Anne McAllister, Ra...

Jak na podróż, gdzie nie trzeba skupiać uwagi, jak na chroniczny brak czasu gdzie nie można zbyt wiele poświęcić czasu książka wydaje się być idealna. Szybkie zawiązanie akcji i podsuwanie pod nos rozwiązań wątkowych przemawia za książką o kuzynie który bierze na siebie odpowiedzialność za dziecko nieżyjącego członka rodziny, który tuż przed śmiercią wyrzeka się kobiety w ciąży.

Dodaj cytat z książki Wieczory w Nowym Jorku