Rodzinny talizman

Tłumaczenie: Anna Adamiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
In Deep Waters
talka

Kayla od dziecka kochała morze. Wiedziała, ile skarbów skrywa jego otchłań, zdawała sobie sprawę z potęgi żywiołu. Zawsze marzyła o odnalezieniu zatopionego skarbu i oto nadarzyła się ku temu okazja. Kayla bierze udział w ekspedycji poszukującej wraku wypełnionego bogactwami statku korsarskiego. Nie ma pojęcia, że dzięki tej wyprawie odkryje wreszcie tajemnicę swego pochodzenia, a także pozna mężczyznę, który odmieni jej życie.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2003

Katherina87 | 2012-11-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Harlequin

Kayla od dziecka kochała morze. Wiedziała, ile skarbów skrywa jego otchłań, zdawała sobie też sprawę z potęgi tego żywiołu. Zawsze marzyła o odnalezieniu zatopionego skarbu, i oto nadarzyła się ku temu okazja. Kayla bierze udział w ekspedycji poszukującej wraku wypełnionego bogactwami statku korsarskiego. Nie ma pojęcia, że dzięki tej wyprawie odkryje wreszcie tajemnicę swego pochodzenia, a także pozna mężczyznę, który odmieni jej życie.

wakahisa | 2016-10-13
Przeczytana: 13 października 2016