Wielka Encyklopedia Zwierząt. Ssaki. Tom 4

Cykl: Ssaki (tom 4) | Seria: Wielka EncyklopediaZwierząt
Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
7 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
encyklopedia, zwierzęta
Kociara

Wielka Encyklopedia Zwierząt w 30 tomach opisuje faunę 6 kontynentów. Encyklopedia zawiera kolorowe fotografie, rysunki i przejrzyste schematy. Za pomocą systemu map i ikon informacyjnych Czytelnik łatwo odnajdzie najważniejsze dane dotyczące danego gatunku. Najświeższe wiadomości dotyczące charakterystycznych zachowań i biologii zarówno zwierząt powszechnie występujących, jak i niezmiernie...

Wielka Encyklopedia Zwierząt w 30 tomach opisuje faunę 6 kontynentów.
Encyklopedia zawiera kolorowe fotografie, rysunki i przejrzyste schematy. Za pomocą systemu map i ikon informacyjnych Czytelnik łatwo odnajdzie najważniejsze dane dotyczące danego gatunku. Najświeższe wiadomości dotyczące charakterystycznych zachowań i biologii zarówno zwierząt powszechnie występujących, jak i niezmiernie rzadkich ułatwią zrozumienie skomplikowanych mechanizmów rządzących naturą.

źródło opisu: redakcja encyklopedii

źródło okładki: http://amercom.com.pl/images/keo/okladka4.gif

wiejskifilozof | 2014-04-29

Tu poznamy niedźwiedzie,psy i szopy. Brakuję zdjęcia niedźwiedzia wargacza.
Dobre opisy i ciekawe zdjęcia.

Ola | 2011-07-04

super zdięcia