Oświadczyny w Paryżu

Tłumaczenie: Halina Kilińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Baby Proposal
dona

Bogaty biznesmen, Gabriel, niemal z dnia na dzień sprzedaje firmę i likwiduje wszystkie sprawy w Nowym Jorku. Postanawia wrócić w rodzinne strony, ale najpierw musi załatwić kilka spraw w Paryżu. W tej ostatniej podróży służbowej towarzyszy mu pani inżynier z jego firmy. Pod wpływem romantycznej scenerii miasta zakochanych Andrea zwierza się szefowi z dużego kłopotu. Gabriel natychmiast znajduje świetne rozwiązanie...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2006

źródło okładki: Harlequin Enterprises

Mak | 2014-03-24

Szef i jego pracownica, czyli kolejny romans biurowy. Choć nie taki standardowy, bo wszystko dzieje się poza firmą i niestety nie ma sensacji wśród personelu, co w tym motywie jest najciekawsze.

Do Rebeki Winters podchodzę raczej z dystansem, a ta książka była dość zwyczajna. Treść odbiegała nieco od opisu z okładki, ale ogółem opowiadanie nie najgorsze, choć nie zachwycało.

Bohaterowie sympatyczni, ale brakowało mi zakończenia, a raczej epilogu, bo happy end oczywiście był.

Książkę czyta się dość szybko, więc polecam!!

monishka90 | 2016-09-19
alyuux | 2016-06-18