Szalone lato z tatą!

Tłumaczenie: Stanisław Kroszczyński
Wydawnictwo: Jaguar
Passion Flower
rodzice, rozwód

Jasne, że mama niepotrzebnie rzuciła w tatę patelnią. Następnego dnia po tym zdarzeniu tata wyprowadził się z domu… Po incydencie patelnianym wszystko wskazuje na to, że ja i moja młodsza siostra staniemy się częścią rozbitej rodziny.

Arleta | 2014-05-08

Ta książka to coś co czasem lubię sobie poczytać gdy jestem zmęczona grubymi tomiskami lub bardziej poważną literaturą.Wartka akcja ale nic specjalnego.Kilka razy mnie zaskoczyła,szczególnie jeśli chodzi o tate dziewczyn. :) Przeczytałam ją w ciągu jednego dnia.

Carmen | 2014-02-09

Czytałam tę książkę kilka lat temu, ale do tej pory pamiętam że dobrze się przy niej bawiłam :D

WirtualnaKsiążka | 2014-01-03
Przeczytana: 2009 rok

Tym razem coś dla młodszych Czytelników, a konkretnie dla młodzieży.
Książka "Szalone lato z tatą", to pierwsza książka jaką kupiłam w księgarni. Czym prędzej zabrałam się do jej czytania i szczerze byłam z niej zadowolona.
Jako 13 latka lubiłam tego typu lektury.
Owa publikacja rozpoczyna się od rzucenia w tatę patelnią przez mamę dwóch bohaterek. Potem jest coraz gorzej. A może lepiej?
Kłótnie rodziców i rozwód, to temat trudny nie tylko dla młodszych, ale także i starszych. Nikt nie lubi, kiedy dwoje ludzi nagle się rozchodzi.
Publikacja "Szalone lato z tatą" w jakiś sposób pozwala "oswoić" się z zaistniałą sytuacją i pokazuje, że nie wszystko jest takie złe na jakie wygląda.
Jako nastolatka dobrze bawiłam się z bohaterkami. Bo przecież nie tylko o rozwód tu chodziło :-)
Moi rodzice ani się nie kłócili, ani nie rozwodzili, jednak wg mnie dobrze było poznać temat. Na sam początek idealna.

Uwielbiam książki tej autorki. Zawsze czytałam je po parę razy i nigdy mi się nie znudziły. Naprawdę polecam, są niezwykłe.

Natalia_G | 2014-06-04

Zabawna opowieść, świetna książka dla nastolatek. Gdy ją wypożyczyłam i przeczytałam chciałam mieć ją na półce.

Julia | 2011-08-22
Przeczytana: 2005 rok

masakra ! nudna i beznadziejna,tyle powiem,ale nie będe tutaj uzasadniała,trzeba sie samemu przekonać.

Sonia | 2012-12-10
Przeczytana: lipiec 2009

Już jakiś czas temu przeczytałam tą książkę, ale zawsze gdy do niej wracam mam uśmiech na twarzy. Książka jest zabawna i czyta się ją szybko.

Aisog | 2010-12-10
Przeczytana: wrzesień 2009

Dziwne, ponieważ nie przepadam za książkami jean ure ale ta spodobała mi się i czytałam ją z przyjemnością.

Karolka | 2011-04-16

Fajna historia napisana lekkim, młodzieżowym językiem. Miło się czyta, idealna na wakacje!

papillon_1 | 2014-07-22

Po prostu rewelacyjna książka. Gorąco POLECAM!:)