Przygody Pana Parasola

Wydawnictwo: Drzewo Laurowe
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-62468-29-4
skryba

Czteroletni Aluś znajduje porzucony parasol i czyni go swoim przyjacielem. Od tego dnia Pan Parasol towarzyszy chłopcu w codziennych przygodach. A przygody te są po prostu piękne - do czytania razem z naszym skarbem. „Przygody Pana Parasola” Agnieszki Lis, to krótkie, radosne historyjki dla przedszkolaków. Każda z nich przedstawia dobre wartości, ma pozytywny przekaz i budujące zakończenie....

Czteroletni Aluś znajduje porzucony parasol i czyni go swoim przyjacielem.
Od tego dnia Pan Parasol towarzyszy chłopcu w codziennych przygodach.
A przygody te są po prostu piękne - do czytania razem z naszym skarbem.

„Przygody Pana Parasola” Agnieszki Lis, to krótkie, radosne historyjki dla przedszkolaków. Każda z nich przedstawia dobre wartości, ma pozytywny przekaz i budujące zakończenie. Bajka w przyjazny i zrozumiały sposób tłumaczy przedszkolakom różne, istotne dla nich problemy: potrzebę dzielenia się z innymi, pierwsze samodzielne kroki (pójście do przedszkola), sukcesy i porażki w kontaktach z rówieśnikami, a także narodziny rodzeństwa. Czytana dziecku, może być również mini poradnikiem dla rodziców i dziadków, pomagającym w codziennych kontaktach z maluchem.

źródło opisu: www.skryby.pl

źródło okładki: www.skryby.pl

skryba | 2011-05-23
Przeczytana: 23 maja 2011

Piękne opowiadania z życia pomysłowego chłopczyka - wciągają, bawią i uczą. Szczerze polecam.

kropkaAMI | 2017-01-25
justysia83 | 2017-01-13