Krzyk samotności

Tłumaczenie: Piotr Maksymiuk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Kakadu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Temark
Never tell him you're alone
83-85241-66-3
horror, thriller, frances, sommers
horror
Blair

Tajemnicza seria zabójstw młodych kobiet. Frances Sommers odkrywa, że poszlaki wskazują na jej męża. Pewnego dnia znajduje w piwnicy swojego domu groby ofiar. Bohaterka uświadamia sobie przerażającą konieczność: mąż psychopata - morderca musi być unicestwiony. Kto wykona ów wyrok?

źródło opisu: Opis znajdujący się na tylnej okładce książki

źródło okładki: http://horror.com.pl/books/okladki/40.jpg

ziomal666 | 2016-07-27

Jest to bardziej thriller niż horror. Według mnie tej książki nie opłaca się czytać, gdyż przez większość powieści bohaterka dramatyzowała, a najlepsza akcja było pod koniec, trwała jakieś 15 stron.

robaczeeek | 2016-05-01
Przeczytana: 30 kwietnia 2016

Książka dobra jednak bardziej to thriller niż horror.
A najgorsze iż o najistotniejszej rzeczy a mianowicie kto jest mordercą dowiadujemy si e z opisu z tylnej okładki - jak dla mnie żenada.

Jednak książkę czyta się szybko, losy bohaterów są różne ale ciekawe i mamy tutaj również wątek miłosny.

Dobra na jeden wieczór jednak do jednokrotnego czytania :)

Angela | 2011-11-06
Przeczytana: 12 sierpnia 2010

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Istny kryminał. Przeczytałam go jednym ciągiem, bardzo wciąga. Kryminał dla osób, które kochają dreszczyk emocji. Jeden z najlepszy do tej pory ;] Polecam ..

wera96 | 2016-08-09
Przeczytana: grudzień 2015