Czarny hotel

The Black Hotel
Horror
horror
Mulgarat

Hotel , chociaż jeszcze mało znany zyskuje wiele pochwał i stałych klientów co wszyscy zwarzywszy na jego niedawne otwarcie odnotowują za niezwykły sukces. Jednak dobra passa nie trwa długo (jak zawsze w horrorach). Euforia zostaje rozwiana, gdy gość Robert Clariss (właściciel kilku znakomitych hoteli z USA) umiera w jednym z pokoi na zawał serca spowodowany strachem. Biznesmen okazuje się być kochankiem Natali - proponującym jej pracę w jego hotelu w Nowym Jorku - cała sprawa nabiera niewygodnych odcieni. Dyrekcja tuszuje całą sprawę w obawie przed skandalem mogącym zniszczyć dopiero kreowany dobry wizerunek firmy. W krótkim czasie sytuacja powtarza się - hotel pochłania kolejne ofiary umierające tą samą śmiercią - zawał serca spowodowany panicznym strachem.Hotel Palace Place zyskuje niechlubne miano “czarnego hotelu”, a negatywne recenzje prasy powodują odpływ klientów, co dodatkowo uderza w kondycję finansową firmy. Lęk i groza stają się stałym elementem pracy w Palace Place, a śmierć coraz częściej dosięga także pracowników.

Gablysia | 2012-08-24
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 23 sierpnia 2012

Ilość trupów przewyższa możliwości pisarza. Każdy kolejny trup już nie straszy, bo to się staje już śmieszne. Co strona to trup. Ani to straszne ani to wciągające. Zakończenie przewidywalne a poziom rozumowania duchów porażająco prosty. Nie polecam.

Kaddayah | 2012-06-10
Przeczytana: 16 czerwca 2008

Kiepściuteńkie i miałkie. Omijać szerokim łukiem!

eMPeWu | 2014-12-16
Przeczytana: 2003 rok

Trochę nie wiem, co napisać. Przypomniało mi się, że czytałam wieki temu coś takiego. Chyba było po prostu... śmieszne. I nic nie wnoszące.

Bloody_Butcher | 2017-06-04
Molinka | 2017-03-06