Katakumby

The Hiss
8385202447
horror
shady88

"Katakumby" to pomysłowa i ciekawa powieść. Powstała z syntezy political fiction i horroru - tak więc nie należy do klasycznego schematu książek grozy. Autor ukazuje swą wizję życia po śmierci, przedstawia w bardzo prawdopodobny sposób scenariusz, który mógłby wystąpić gdyby tak się stało. Książka napisana jest w niezwykle przejrzysty i zrozumiały sposób - takie same też są postacie i opisy co zaliczyć trzeba na plus. Powieść doskonale trzyma czytelnika w napięciu, a finał jest naturalnym następstwem rozgrywających się wydarzeń.

źródło opisu: http://horror.com.pl/books/recka.php?id=35

źródło okładki: http://horror.com.pl/books/okladki/35.jpg

underluk | 2017-02-08

“Katakumby” to przeciętna książka, która zbudowana jest wokół całkiem fajnego pomysłu i z nieźle ukazanym wątkiem polityczny. Aż szkoda, że efekt końcowy nie prezentuje się lepiej.

Więcej na: http://bramygrozy.pl/literatura/194/katakumby.html

carl | 2015-12-03
Przeczytana: 02 grudnia 2015

pomysł ciekawy ale niestety wykonanie ssie. Nie doczytałem tylko do połowy ponieważ książka strasznie mnie nudziła , a główny bohater ( tak jak i pozostali) był całkowicie bezbarwny

Dettawalker | 2017-02-10
HaryAngel | 2016-05-01