Katakumby

The Hiss
8385202447
horror
shady88

"Katakumby" to pomysłowa i ciekawa powieść. Powstała z syntezy political fiction i horroru - tak więc nie należy do klasycznego schematu książek grozy. Autor ukazuje swą wizję życia po śmierci, przedstawia w bardzo prawdopodobny sposób scenariusz, który mógłby wystąpić gdyby tak się stało. Książka napisana jest w niezwykle przejrzysty i zrozumiały sposób - takie same też są postacie i opisy co zaliczyć trzeba na plus. Powieść doskonale trzyma czytelnika w napięciu, a finał jest naturalnym następstwem rozgrywających się wydarzeń.

źródło opisu: http://horror.com.pl/books/recka.php?id=35

źródło okładki: http://horror.com.pl/books/okladki/35.jpg

carl | 2015-12-03
Przeczytana: 02 grudnia 2015

pomysł ciekawy ale niestety wykonanie ssie. Nie doczytałem tylko do połowy ponieważ książka strasznie mnie nudziła , a główny bohater ( tak jak i pozostali) był całkowicie bezbarwny

HaryAngel | 2016-05-01
Prometherion777 | 2016-02-21