Trzeci Testament, t.4: Jan, czyli Dzień Kruka

Tłumaczenie: Maria Mosiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Trzeci Testament". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Troisième testament: Jean ou le jour du corbeau
83-237-9026-4
Dorison, testament, komiks
komiksy
Camillos

Ostatni tom jednej z najlepszych europejskich serii fantasy. To niewiarygodnie sprawne połączenie opowieści przygodowej z mistyką, magią i historią europejskiego średniowiecza. Wszyscy bohaterowie i antybohaterowie dążą w jednym kierunku - wiedzą, gdzie znajduje się "Trzeci Testament" i zamierzają nim zawładnąć - jednak każdy z nich czyni to z innych pobudek. Czy dojdzie do końca świata, kiedy hrabia Sayn dostanie mistyczną księgę w swoje ręce?

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/trzeci_testament/4

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/trzeci_testament/4,okladka

Maynard | 2013-05-12
Przeczytana: 12 maja 2013

Finałowy i, niestety, najsłabszy tom tetralogii komiksowo-historycznej. Za dużo "rewelacji" w stylu Dana Browna, trącających o mega herezję a nawet obrazoburstwo. Duże brawa za kreskę i styl oraz motyw Templariuszy w Gdańsku

Pharas | 2015-06-08
lyl3th | 2015-01-20