Bezdomna dziedziczka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Larkswood legacy
Literatura angielska, XX wiek
Dorota_1988

Angielska prowincja, początek XIX wieku. Annabella wyszła za mąż za Francisa St. Auby tylko po to, aby uciec przed tyranią znienawidzonego ojca. Mąż okazał się nic niewart, wkrótce ją odumarł i pozostawił na łasce teściowej, która nie kryła swej pogardy i obarczała synową licznymi obowiązkami. W to szare, ubogie, smutne życie wdarł się promyk nadziei, gdy Annabella poznała Williama Westona,...

Angielska prowincja, początek XIX wieku.

Annabella wyszła za mąż za Francisa St. Auby tylko po to, aby uciec przed tyranią znienawidzonego ojca. Mąż okazał się nic niewart, wkrótce ją odumarł i pozostawił na łasce teściowej, która nie kryła swej pogardy i obarczała synową licznymi obowiązkami. W to szare, ubogie, smutne życie wdarł się promyk nadziei, gdy Annabella poznała Williama Westona, który okazał jej żywe zainteresowanie. Wkrótce jednak złośliwy los sprawił, że zakochani musieli stanąć po dwóch stronach barykady.

meggykotka | 2015-09-13
Przeczytana: 13 września 2015

Książka jest jak najbardziej ok. Jedynie ten końcowy wątek z dreszczykiem taki mało przekonujący.

sPinacz | 2014-11-05
Przeczytana: 02 listopada 2014

Dobra lektura na chłodny listopadowy wieczór, kiedy nie ma się ochoty na żaden umysłowy wysiłek. Chociaż przyznam, że książka nie należy do najlepszych utworów autorki.

Kachusek | 2016-12-29
Przeczytana: 22 grudnia 2016