Wiedźma z Heathwater

Tłumaczenie: Anna Pietraszewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Ashblane's Lady
dona

Anglia, Szkocja, XIV wiek. Na angielsko-szkockim pograniczu w bezwzględnej walce o ziemie i wpływy nawet w rodzinie nie ma miejsca na sentymenty. Przekonuje się o tym młoda wdowa, lady Madeleine Randwick. Jest uzdrowicielką, a tymczasem jej brat, angielski baron, oskarża ją o czary. A to wszystko po to, by zawładnąć majątkiem siostry. Może dlatego lady Madeleine nie protestuje, gdy szkocki wielmoża, sir Alexander Ullyot, po bitwie zabiera ją jako brankę do swojego zamku. Poważnie ranny, odzyskuje zdrowie tylko dzięki lady Madeleine. Podziw dla jej umiejętności wkrótce przeradza się w uczucie.

źródło opisu: Harlequin, 2009

źródło okładki: Harlequin Enterprises

| 2014-12-11
Na półkach: Przeczytane, Romantycznie

Lekka i przyjemne kobieca lekturka. Polecam oczywiście kobietom, które lubią się oderwać od rzeczywistosci i oddać marzeniom. Książeczka idealna na zimowy wieczór.

SzukamyRomansów | 2015-11-08
kucharska1972 | 2015-09-21