Bąbel i Syfon na tropie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przygody Bąbla i Syfona". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zielona Sowa
83-7220-478-0
Dorota_1988

Inne wydania

Bąbel i Syfon, detektywi-amatorzy, stają przed kolejnym wyzwaniem. Tym razem muszą rozpracowywać nieuchwytnego Diabełka Kolonijnego, terroryzującego uczestników wakacyjnego obozu w Damianach. Jeśli chcecie dowiedzieć się, kto szantażuje Dzidka Pokiełbasa, Arka Ciurusa i ich przyjaciół, sięgnijcie po drugą część przygód Bąbla i Syfona.

lubczyk | 2013-06-25

Wspaniała książka mojego dzieciństwa! Od niej zaczęła się fascynacja kryminałami i thrillerami, gdyż jak podaje opis Bąbel i Syfon są detektywami-amatorami. Czytałam niemalże z wypiekami na twarzy,nie mogąc się oderwać i nie mogąc się doczekać co będzie dalej ;) Nawet zachęcałam mamę, do przeczytania, bo to strasznie fascynująca książka! ;)

Czarna_Strzała | 2015-09-22

To już druga część przygód Dzidka Pokiełbasa i Arka Ciurusia. Wspaniale napisana, jak każda Niziurskiego zabawna i wciągająca.

Chwaścior89 | 2013-12-25
Przeczytana: 23 grudnia 2013

Kto z nas nie spędzał wakacji na koloniach, obozach czy też wyjeżdżając ze znajomymi, by dać się porwać szaleństwu i błogiej wolności? Książęczkę o Bablu i Syfonie miałem od kilku lat na półce, ale dopiero 3 dni temu wziąłęm się za nią. REWELACJA!!! Mam 24 lata a czułem się jak dawniej mając 13-15 lat gdy jeździłem na wspomniane obozy. Pomyśłowiość, zaskakujący finał i, bądź co bądź, wartka akcja nie pozwoliły mi się nudzić. Połknąłem książeczkę w 3 godziny i wiem, że gdybym przeczytał ją 6 lat temu, nie bawiłbym się tak dobrze, jak owe trzy dni temu. Smak przygody, czar wspomnień i żywe obrazy z tamtych lat zostały przywołane dzięki Panu Niziurskiemu. Masz 25 lat i jeździłeś na obozy harcerskie? Poczuj się jak dawniej i pozwól by Bąbel i Syfon przenieśli Cię do czasów Twojej młodości!

Gwiazdopatrznia | 2016-07-02
Na półkach: Posiadam :), Przeczytane

Pamiętam jak w czasach podstawówki otrzymałam tę książkę w nagrodę za tzw. czytelnictwo i jak przystało na małego mola książkowego, od razu w dniu zakończenia roku szkolnego pochłonęłam ją w całości. :)

| 2012-10-23

Utrzymana w stylu pana Niziurskiego, zaskakująca i pomysłowa. Polecam!

maciekzimowski | 2016-09-08
anggel | 2016-09-07