Wodzu, wyspa jest twoja

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
espeja

Dwaj bohaterowie (Andrzej i Bolek) uciekają z domu na wyspę niedaleko Szczecina. Mieszkają tam kilka dni, budują szałas, gotują posiłki, staczają swoje małe wojny. W trakcie ich pobytu okazuje się, że podwórkowa ciamajda daje sobie radę lepiej niż samozwańczy król.

Karol | 2015-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2015

Pierwsza część jeszcze ujdzie, drugiej nie dałem rady zmęczyć. Pomysł sam w sobie dobry, tylko wykonanie bardzo słabe, chaotyczne skoki do przemyśleń to jednego, to drugiego bohatera jak i osób postronnych.

ruda_Paskuda | 2016-07-17

Czytałem jako młody chłopak i byłem nią bardzo zafascynowany (do tego dochodził fakt, że akcja się dzieje niedaleko miejsca mojego zamieszkania). Jako dorosły facet jej nie czytałem więc w sumie nie wiem jaki byłby jej odbiór. Ale spróbuje.

Szeptucha | 2015-09-11
Na półkach: Przeczytane, Dziecięce
Przeczytana: 11 lipca 1994

Pierwsza dłuższa książka, jaka w życiu przeczytałam. Nigdy do niej nie wróciłam, ale do dziś pamiętam ekscytację, jaka mi wówczas towarzyszyła.

AlexiaS | 2012-07-31

Jest to książka, której nigdy nie mogę dokończyć. A zabierałam się do niej już 2 razy.

Morsnihil | 2016-12-08
christof | 2016-09-02