Szkoła Gwiazd: Wschodząca gwiazda

Cykl: Szkoła Gwiazd (tom 2)
Wydawnictwo: Akapit Press
Fame School: Rising Star

Kolejny raz możemy towarzyszyć Chloe w zmaganiach na drodze do sławy. Tym razem w Szkole Gwiazd wszyscy czekają na wielki koncert na zakończenie semestru.
Chloe zaczyna się coraz bardziej stresować, co może okazać się fatalne dla jej występu. Czy uda się jej pokonać tremę i zaśpiewać przed wszystkimi uczniami bez cienia kompromitacji?

koniaralisa13 | 2016-03-07
Przeczytana: 05 marca 2016

2 tom przygód Chloe... Dostała się do upragnionej szkoły.... jednak okazuje się,że dziewczyna straciła głos!!!!!! Nie może wystąpić na koncercie Wschodzących Gwiazd!!!!;( Dlatego razem z przyjaciółmi, robi wszystko,aby głos powrócił... Czy się uda...? Przekonajcie się czytając kontynuację przygód Chloe w Rockley Park!!!!!!<3 Jest bardzo wciągająca , szybko i łatwo się czyta, świetnie się przy tej lekturze relaksuje!!! ;) Polecam!!!!!!! ;) :D :* <3

Szczypta99 | 2011-07-01
Przeczytana: grudzień 2010

Wszystkie tomy "Szkoły Gwiazd" są godne uwagi. Przyjemnie je się czyta,
są napisane prostym językiem. Opowiada o kilku przyjacielach i przyjaciółkach których życie nie jest takie zwyczajne. Są zawiłości, pierwsze smutki, nieszczęśliwe i szczęśliwe zauroczenia. To wszystko nadaje tej książce oraz reszcie serii przyjemnego tonu. Polecam! Warto ;)

Kanakuji | 2011-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2011

Rewelacyjna książka bardzo mi się podobała.

Rosemarie | 2011-11-19
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane
Przeczytana: 2009 rok

Może być. Z perspektywy czasu nie wydaje mi się jakaś rewelacyjna.

Weronika Zaczek | 2013-02-15
Przeczytana: 24 października 2012

Jeszcze lepsza niż wcześniejsza część

Cytrynka12 | 2013-09-17

Fajna książka.