Szkoła Gwiazd: Wschodząca gwiazda

Okładka książki Szkoła Gwiazd: Wschodząca gwiazda Cindy Jefferies
Okładka książki Szkoła Gwiazd: Wschodząca gwiazda
Cindy Jefferies Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Szkoła Gwiazd (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Szkoła Gwiazd (tom 2)
Fame School: Rising Star
Akapit Press
2008-03-10
2008-03-10

2 tom przygód Chloe... Dostała się do upragnionej szkoły.... jednak okazuje się,że dziewczyna straciła głos!!!!!! Nie może wystąpić na koncercie Wschodzących Gwiazd!!!!;( Dlatego razem z przyjaciółmi, robi wszystko,aby głos powrócił... Czy się uda...? Przekonajcie się czytając kontynuację przygód Chloe w Rockley Park!!!!!!<3 Jest bardzo wciągająca , szybko i łatwo się czyta, świetnie się przy tej lekturze relaksuje!!! ;) Polecam!!!!!!! ;) :D :* <3

SUPER KSIĄŻKA

SUPER KSIĄŻKA

Wszystkie tomy "Szkoły Gwiazd" są godne uwagi. Przyjemnie je się czyta,
są napisane prostym językiem. Opowiada o kilku przyjacielach i przyjaciółkach których życie nie jest takie zwyczajne. Są zawiłości, pierwsze smutki, nieszczęśliwe i szczęśliwe zauroczenia. To wszystko nadaje tej książce oraz reszcie serii przyjemnego tonu. Polecam! Warto ;)

Wszystkie tomy "Szkoły Gwiazd" są godne uwagi. Przyjemnie je się czyta,

Kocham too!

Kocham too!

Rewelacyjna książka bardzo mi się podobała.

Rewelacyjna książka bardzo mi się podobała.

Może być. Z perspektywy czasu nie wydaje mi się jakaś rewelacyjna.

Może być. Z perspektywy czasu nie wydaje mi się jakaś rewelacyjna.

Jeszcze lepsza niż wcześniejsza część

Jeszcze lepsza niż wcześniejsza część