Szkoła Gwiazd: Rywale!

Cykl: Szkoła Gwiazd (tom 4)
Wydawnictwo: Akapit Press
Fame School: Rivals!

Danny jest jednym z najlepszych perkusistów Szkoły Gwiazd. Zdążył już jednak zdobyć sobie prawdziwego wroga w postaci chłopca, który również upodobał sobie ten instrument do gry. Konkurencja staje się coraz ostrzejsza, tymczasem zbliża się koncert, na którym nareszcie powinno się wyjaśnić, który z nich jest prawdziwą gwiazdą.

koniaralisa13 | 2016-03-08
Przeczytana: 08 marca 2016

Danny ma rywala!!!!!! Charlie Owen też jest perkusistą i chodzi razem z nim do kl!!!!!! Charlie nie lubi Dannego ponieważ,jest on lepszy od niego.... Robi wszystko aby wyeliminować rywala.... Jednak na koncercie muszą razem wystąpić!!!!!!! Czy się pogodzą,a wspólny występ się uda????!!!!! Dowiecie się czytając kolejny, wciągający t. o przygodach uczniów Rockley Park- Szkoły Gwiazd!!!!!!! <3 Polecam szybko,łatwo się czyta, lektura cudownie umili czas!!!!!! ;)Zabieram się za następny tom!!!!! :D :*

Słodka Karolina | 2014-10-05
Przeczytana: 05 października 2014

Lekka książka którą się szybko czyta :) Która opowiada o cudownej szkole muzycznej ;) Z nią przenosimy się w to cudowne miejsce i śledzimy losy Danniego i Charliego :)

Monika | 2011-08-03
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 03 sierpnia 2011

Ciekawa, czasami śmieszna. ;)
Charlie mnie denerwował.

Kanakuji | 2011-06-10
Przeczytana: 12 czerwca 2011

Extra książka trochę mi było żal Danniego.

Maria | 2016-05-21
Przeczytana: marzec 2016