High School Musical 1

Wydawnictwo: Egmont Polska

W szkole East High każdy ma swoją paczkę i każdy jest zaszufladkowany. Artyści nie chcą gadać z koszykarzami, a skejci z kujonami z koła naukowego. Na korytarzach powiało grozą, gdy wydało się, że Troy Bolton, gwiazda koszykówki, walczy o rolę w szkolnym musicalu! W dodatku śpiewając w duecie z Gabriellą Einsteinem w spódnicy która także uległa artystycznej zarazie. zbliża się mecz o mistrzostwo i turniej naukowy, a bez Troja i Gabrielli drużyny nie mają szans! Przyjaciele łamią sobie głowy, jak odciągnąć oboje od głupiego śpiewania. Czy Troy i Gabriella wbrew wszystkim uwierzą w swoje marzeniaa Czy uda im się pogodzić swoje pasjea

Monia0420 | 2015-03-09
Przeczytana: 2007 rok

Jedyne co pamiętam, to... nie właściwie nic nie pamiętam. A skoro nie zapadła w pamięć musiała być słaba.

Filemona | 2011-09-18

Po co ja to w ogóle czytałam...?

Kamila | 2014-04-08
Przeczytana: 07 kwietnia 2014

Przeczytałam z czystej ciekawości, czy może książka jest lepsza od filmu. No i jest taka sobie, może gdybym miała te 12 lat bardziej by mi się spodobała.

| 2014-08-25
Przeczytana: 2011 rok

To jeden z tych nielicznych przypadków, kiedy książka jest gorsza od filmu (choć w tym przypadku i film nie jest na najwyższym poziomie).

kidnapped | 2015-02-20
Przeczytana: 2013 rok

Co tu dużo mówić... film nieporównanie lepszy.

white_swan | 2012-06-03

Haha, stare czasy, było się młodym i głupim...

Panna15 | 2014-08-08
Przeczytana: 10 lipca 2011

Książka na podstawie filmu. Wiec mnie nie zaciekawiła.
Jest to książka bardziej dla dzieci niż osób powyżej 10 lat

Rosalia | 2013-10-10

Film był tragiczny, jednak książka udowadnia, że da się zejść jeszcze niżej. Napisana okropnym, topornym językiem, nie ma nawet tanich, choć chwytliwych piosenek. Strata pieniędzy.

Mia-Meow | 2011-06-04

Oceniłam na słabo,ale mogłam równo wcale nie ocenić.

Cały HSM jest po prostu poniżej normy.Przeczytałam i

obejrzałam,bo przeczytałam,że to zachwyca 1000 nastolatków

na całym świecie.Potem sprawdzałam zdjęcia z filmu

pomyślałam-hmm...pewnie jakaś komedia z piosenkami o przygodach

6 nastolatków,którzy chcą wkręcić się na przesłuchanie(taka wersja

by była lepsza,coś w stylu 6 w pracy).Kiedy obejrzałam film(mówię

o filmie,bo książka identyczna) zawiodłam się.Tam wszystko

jest jakieś nie takie,i tak chyba raczej nie ma w żadnej szkole.

U mnie nie ma czegoś takiego,że zapisujesz się do kółka i

nie możesz zadawać się z nikim innym.Na żadnym ze szkolnych kółek

teatralnych na które chodziłam nie było przesłuchań,bierzesz

rolę która ci odpowiada.Mam za sobą SP,a za rok będę w III kl Gimnazjum(już prawie kończę II) i w każdej z nich można usiąść

na stołówce gdzie ma ochotę i z kim chcę,nawet z młodszą klasą.

Zauważyłam także,że osoby interesujące się HSM to nawet dzieci

w wieku...

Magda | 2014-11-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymiana

Jeżeli masz dziecko i to dziecko wkracza już w ten czas "dojrzewania" polecam książkę - o przyjaciołach, o szkole, idealna na taki właśnie czas ;) a w dodatku ma w środku ujęcia z filmu więc można sobie wyobrazić jak wyglądał konkretny bohater :)