High School Musical 3

Wydawnictwo: Egmont Polska

Koniec szkoły już blisko. Emocje w ostatnich klasach sięgają zenitu. Pani Darbus ogłosiła, że gościem na premierze szkolnego musicalu będzie obserwator z renomowanej uczelni artystycznej, który w nagrodę przyzna stypendium jednemu z czterech maturzystów, czyli Sharpay, Ryanowi, Klesi albo Troyowi! Atmosfera staje się coraz bardziej gorąca, a Troy zastanawia się, czy rzeczywiście chce zostać nową gwiazdą koszykówki w drużynie Uniwersytetu Albuquerque, czy też może wybiera się tam tylko dlatego, że takie jest życzenie jego ojca. z kolei Gabriella zostaje zaproszona na kurs przygotowawczy na słynny Uniwersytet Stanforda. Jeśli się zgodzi, będzie musiała zrezygnować z musicalu, a może nawet z balu absolwentów i uroczystości rozdania dyplomów! Jaką podejmie decyzjęa Czy Dzikie Koty zdołają po raz ostatni wystąpić razem na sceniea

Filemona | 2011-09-18

Lepiej by było poświęcić czas na czytanie czegoś bardziej wartościowego.

mera99 | 2014-04-23

Historia z czytaniem taka sama jak przy części 1 i 2. Sądzę że jest to najlepsza część z całej serii.

| 2014-08-25
Przeczytana: 2011 rok

Najlepsza część ze wszystkich trzech. Wreszcie zaczyna się dziać coś ciekawego. Myślę, że potencjał tej historii nie został do końca wykorzystany bo pomysł sam w sobie jest ciekawy. :) Mimo wszystko, nie polecam High School Musical.

kidnapped | 2015-02-20
Przeczytana: 2013 rok

Pamiętam z niej tylko to, ze była słaba.

Mia-Meow | 2011-07-08

Nie znozę HM,nie znoszę HSM.To jest mdłe

Kupmleko | 2015-04-07

Nie lubię tej książki.

Magda | 2014-11-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymiana

Jeżeli masz dziecko i to dziecko wkracza już w ten czas "dojrzewania" polecam książkę - o przyjaciołach, o szkole, idealna na taki właśnie czas ;) a w dodatku ma w środku ujęcia z filmu więc można sobie wyobrazić jak wyglądał konkretny bohater :)

Doug | 2012-08-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienię

Nie specjalnie mnie wciągnęła , może dlatego ,że dużo razy oglądałem film , ale warto ją przeczytać.

Hojna123 | 2014-03-31

Wciąga. Ciekawa.