Teresa Driscoll

Brytyjska pisarka, dziennikarka i prezenterka wiadomości w BBC. Pochodzi z South West England, jednak obecnie mieszka w South Hams razem z mężem i dwójką dzieci. W latach 1985-1990 pracowała w Thames... Brytyjska pisarka, dziennikarka i prezenterka wiadomości w BBC. Pochodzi z South West England, jednak obecnie mieszka w South Hams razem z mężem i dwójką dzieci. W latach 1985-1990 pracowała w Thames TV. Od 1990 do 2005 była jedną z głównych prezenterek programu Spotlight, emitowanego przez stację BBC. Odeszła z pracy, aby móc spędzać więcej czasu z rodziną. Aktualnie zajmuje się wyłącznie pisarstwem.

źródło opisu: Wikipedia

źródło zdjęcia: https://www.teresadriscoll.com/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Obserwuję cię
Obserwuję cię
Teresa Driscoll

7,21 (421 ocen i 181 opinii)
Obserwuję cię
Kiedy Elle Longfield spotyka w pociągu dwóch młodych mężczyzn rozmawiających z nastoletnimi dziewczynami, nie widzi w tym nic niepokojącego, dopóki nie dowiaduje się, że właśnie opuścili więzienie. Na...
czytelników: 1368 | opinie: 181 | ocena: 7,21 (421 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
485
856
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (5)

Czytelnicy (485)

Cytaty tego autora (6)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
„Obserwuję cię”. Światowy bestseller nareszcie w Polsce

„Obserwuję cię”, debiutancki thriller psychologiczny dziennikarki BBC, Teresy Driscoll, trafił na pierwsze miejsce sprzedaży w Wielkiej Brytanii w ciągu zaledwie doby od premiery. Do tej pory nie schodzi z list bestsellerów także w Australii i Stanach Zjednoczonych. Sprzedano aż pół miliona egzemplarzy, a czytelników wciąż przybywa. Książka ukaże się w polskim przekładzie 19 września.


więcej
Patronaty tygodnia

Czy Wy też wyciągnęliście już grube swetry z najciemniejszych zakamarków Waszych szaf? Jeśli nie to już najwyższa pora, by uszykować się na jesień. Gwarantujemy Wam, że po 19 września nie znajdziecie czasu na nic innego niż czytanie. Okazuje się bowiem, że tego dnia swoje premiery ma taka liczba książek, że nie wytrzymają tego ani Wasze regały, ani portfele.


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd