Dziwny przypadek

Barbara Delinsky Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
Bronze Mystique
2011-03-25
Julita Mirska
Harlequin Satine
projektant wyspa wypadek

Romans z nutką kryminału. Ale warto, książka lekka dosłownie i w przenośni. Mały format sprawia, że wszędzie można ją zabrać i uraczyć się tą wspaniałą historią:)

Sasha, słynna pisarka przeniosła się na małą wyspę. Tu mieszka od ok. 1 roku. Pewnego dnia, wracając od znajomych na skuterze wpada w poślizg i zderza się z samochodem Douga - projektanta, który chcąc uciec od gwaru miasta, postanowił również przenieść się na wyspę.
Oboje wpadają sobie w oko. Co z tego wyniknie, biorąc pod uwagę, że Sasha unika mężczyzn jak ognia, a na...

1989

Na półkach: , , , ,

Lekkie mało ambitne romansidło na nudny dzień. Ale, że mam duszę romantyczki to mnie się podobało:)

Romansidełko z ledwie zarysowanym wątkiem kryminalnym. W sam raz na jedno popołudnie.

uwielbiam takie milosne ksiazki,bardzo fajnie i szybko sie ja czyta.warto przeczytac .........chlopak naprawde zakochany w dziweczynie okazuje milosc na kazdym kroku,......sadze ,ze dobra ksiazka dla wszystkich 'wspolczesnych'panow jak postepowac z kobieta ,zeby jej nie stracic.,skrzywdzic i nawzajem rozkochac ...............goraco polecam

Trochę za dużo wątku miłosnego w porównaniu z wątkiem zagadkowym.. Dość przewidywalnie się zakończyła nie mniej jeśli ktoś lubi miłosne hostorię to książka w sam raz dla niego :)

Ksiazka bardzo fajna,trzyma w napieciu,ale skupia sie glownie na zyciu prywatnym bohaterki...Jak dla mnie autorka moglaby bardziej rozwinac wątek z przesladowcą...zakonczenie podobalo mi sie jednak cale rozwiazanie zagadki bylo do przewidzenia...

Barbara Delinsky (Bonnie Drake, Billie Douglass) , amerykańska pisarka, autorka romansów, ma już na swoim koncie pokaźną ilość książek z czego aż dziewiętnaście jej powieści znalazło się na liście bestsellerów New York Times'a, które przetłumaczono na 25 języków. Osobiście miałam przyjemność poznać m.in. ,,Marzenia dla każdego’’ oraz ,,Marzenia się spełniają’’. Teraz...

Książka przez cały czas trzyma w napięciu czytelnika, sprawiając że trudno się oderwać choć na chwilę. Autorka miała dość ciekawy pomysł na tę książkę i podziwiam ją za to, że nie zniszczyła fabuły (autorka pisze w książce że główna bohaterka przezywa losy swoich książkowych bohaterów - i jak tu się nie pogubić w czasie tworzenia).

Dyskusje

• 2019
  • 2011
  • Czytnik
  • Harlequin
  • 2013

Dodaj cytat z książki Dziwny przypadek