Sądzeni za namiętność

Okładka książki Sądzeni za namiętność Roxanne St. Claire
Okładka książki Sądzeni za namiętność
Roxanne St. Claire Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Kodeks uczuć (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Kodeks uczuć (tom 1)
First You run
Prószyński i S-ka
2012-01-10
2012-01-10
Jan Hensel
ochroniarz antropologia

Bardzo miłe zaskoczenie ! Książka rewelacyjna. Cudowne połączenie kryminału aż do romansu.. momentami trzyma w napięciu i nie można się od niej oderwać :D Każdy szczegół w niej ma znaczenie.
Czekam na coś podobnego !!!!
Bardzo ale to bardzo polecam :)

Czekam na coś podobnego !!!!
Bardzo ale to bardzo polecam :)

Tragiczna tragedia, nie polecam :-) coś jak harlequin z wątkiem kryminalnym, tylko wątek kryminalny jest nieciekawy, wątek harlequinowy również. Męczyła, męczyłam i nie zmęczyłam, także zakończenia nie znam i nie chcę znać.

Według mnie to badziewie, dziwię się, że poważne wydawnictwo takie coś wydało. Trzy cytaty z tej książki:

„Bezsilnie westchnęła, gdy jej miednica się poruszyła, jakby miała własny rozum”.
„Przerwał pocałunek, ale nie drogocenny dotyk”.
„Gorące, zaborcze wargi, które smakowały imbirem, nakryły usta Mirandy pocałunkiem, który łączył w sobie maestrię, niecierpliwość i potęgę”.

Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać :)

„Przerwał pocałunek, ale nie drogocenny dotyk”.

Bardzo mi się podobała :-) I wciągnęła od pierwszej do ostatniej strony.. Polecam :-D

Czytając książkę pierwszy raz i na samym początku zaczynając to myślałam,że okaże się nuda ale gdy zaczęłam ją czytać to nie wiedziałam która godzina jest już :D kładąc się spać myślałam co będzie dalej.Dziś ją przeczytałam w całości te 250 str które mi zostały pochłonęłam w ten jeden dzień :D no nie mogłam się od niej oderwać mówię wam ! :D I jestem ciekawa dalszych losów Mirandy i Adriena. Mam nadzieję,że odnajdą pozostałe siostry i Jej matka biologiczna wygra z chorobą bo szkoda mi się jej zrobiło a jeszcze dlatego, że odsiaduje nie słuszny wyrok w więzieniu w którym powinien odsiadywać ten złoczyńca którą ją wrobił (matkę Mirandy biologiczną) 30 lat wcześniej. Książka ciekawa warta przeczytania ;)

Kolejne dzieło tejże autorki uważam za jak najbardziej udane. Sięgając po książkę myślałam, że okaże się typowym mdłym romansem i zapewne odłoże Ją w połowie na półkę ale tak się jednak nie stało. Połączenie kryminału z romansem zawsze okazuje się dla mnie dobrą lekturą. Wartka akcja, świetnie prowadzone dialogi, charakterystyczne postaci. Podobało mi się również to, że losy Eileen połączone w różnych książkach opisują losy trzech sióstr i każda jest opisana z punktu widzenia jednej z dziewczyn. Serdecznie polecam.

Pełna zaskakujących zwrotów akcji, namiętności i niebezpieczeństw, które wciskają w fotel. Miałam wiele obiekcji przed przeczytaniem tej książki, ale teraz żałuję, że zwlekałam z czytaniem tak długo :)

książka miła, szybko się czyta
do końca trzyma w napięciu + wątek miłosny

książka miła, szybko się czyta
do końca trzyma w napięciu + wątek miłosny

Za mało pieprznych scen jak na romansidło, z drugiej strony zbyt mało trzymające w napięciu, jak na thriller... Ni pies, ni wydra, ale na nudne popołudnie w sam raz! :)

Sięgając po książkę "Sądzeni za namiętność" nie wiedziałam czego się spodziewać, gdyż jeszcze do tej pory nie czytałam żadnej książki tej autorki. Zaciekawiona, postanowiłam sprawdzić jakie inne tytuły napisała Roxanne St. Claire. Dowiedziałam się że Roxanne jest amerykańską autorką romansów i nawet była nominowana do kilku prestiżowych nagród.

"Sądzeni za namiętność" to mieszanka powieści sensacyjnej, kryminału i przede wszystkim
gorącego romansu. Bohaterami są Miranda, około trzydziestokilkuletnia pani doktor
antropologii, specjalistka od historii i kultury Majów oraz Adrien Fletcher, zabójczo
przystojny agent ochrony który dostaje nietypowe zlecenie. Ma za zadanie odnaleźć kobietę z
maleńkim tatuażem ukrytym gdzieś na jej ciele, który ma świadczyc o poważnym przestępstwie
popełnionym przed laty. Tak oto Adrien poznaje Mirandę którą ma przeszukać pod kątem
tatuażu. Jako że jest bardzo atrakcyjny i obdarzony dużym urokiem osobistym, szybko
nawiązuje bliski kontakt z panią doktor i już wkrótce między nimi wybucha gorący romans.
Adrien stara się rozwiązać zagadkę tatuażu a przy okazji staje sie kims w rodzaju
bodyguarda Mirandy bo jak się okazuje, grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.

Niestety lektura tej książki nie przekonała mnie. Nie brakowało w niej śmiałych scen
erotycznych i miałam wrażenie, że wątki sensacyjne stanowią tylko tło dla tego ognistego
romansu. Wyczuwa się, że autorka najlepiej czuje się w pisaniu romansów a nie koniecznie
powieści sensacyjnych. Ja niestety przemęczyłam tą książkę. Znowu złapałam się w pułapkę
przyciągającej wzrok okładki i chwytliwych haseł. Mnie ta książka nie zachwyciła, ale może Wam się spodoba?

"Sądzeni za namiętność" to...

• Romans
  • 2015
  • Moon+

Dodaj cytat z książki Sądzeni za namiętność