Pod Szczęśliwą Gwiazdą

Okładka książki Pod Szczęśliwą Gwiazdą Linda Lael Miller
Okładka książki Pod Szczęśliwą Gwiazdą
Linda Lael Miller Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Bracia McKettrick (tom 1) Seria: New York Times Bestselling Authors: Romans literatura obyczajowa, romans
Bracia McKettrick (tom 1)
New York Times Bestselling Authors: Romans
Julita Mirska
Arizona ranczo ziemia

Lubię książki o kowbojach

Lubię książki o kowbojach

Jesse urodził się i wychował na wielkim ranczu w Arizonie, od pokoleń należącym do rodziny McKettricków. Jest bardzo przystojny, elegancki, bogaty i niefrasobliwy. Spędza cza na swoich przyjemnościach, czyli na ujeżdżaniu własnych koni, na grze w pokera,w przeciwieństwie do swoich kuzynów, którzy zajmują się rodzinną firmą. Poznaje też młodą dziewczynę Cheyenne Bridges, kiedyś w nim do szaleństwa nieszczęśliwie się zakochała. Życie jej nie rozpieszczało, przeszła dużo w swym życiu,patrzyła na ojca, która przepuścił, przegrał pieniądze w kasynie w grze w pokera, musi zapewnić byt swojej matce,zatroszczyć się o nią i o swego chorego poważnie brata, zadbać o nich by utrzymać rodzinę.
Młodzi spotykają się często między nimi dwojga rodzi się głębokie uczucie.
Zrelaksowałam się przy tym romansie, naprawdę zaskoczył mnie,poruszył.
Przyjemna,lekka...ciekawa książka.

Bardzo fajny romans, polecam przeczytac :)

Bardzo fajny romans, polecam przeczytac :)

Przyjemny, lekki i ciekawy romans.

Przyjemny, lekki i ciekawy romans.

Całkiem fajne romansidło z kowbojami i ich spuścizną w tle.

Historia lekka, łatwa i przyjemna w odbiorze.

Całkiem fajne romansidło z kowbojami i ich spuścizną w tle.

Historia lekka, łatwa i przyjemna w odbiorze.

przeczytałam ją chyba ze 12 razy:D

przeczytałam ją chyba ze 12 razy:D

Fajna :) zobaczymy jak czesc II i III :)

Fajna :) zobaczymy jak czesc II i III :)

Bardzo fajny romans - taki na odpoczynek i złapanie dobrego nastroju.

Bardzo fajny romans - taki na odpoczynek i złapanie dobrego nastroju.

Dobra powieść, trochę takie love story z kasynem w tle. Ogólnie ciekawa i wciągająca historia z dobrym zakończeniem.

Romans z Kopciuszkiem szczęściarzem w roli głównej

Romans z Kopciuszkiem szczęściarzem w roli głównej