Ala Makota. Na fali sukcesu

Okładka książki Ala Makota. Na fali sukcesu Małgorzata Budzyńska
Okładka książki Ala Makota. Na fali sukcesu
Małgorzata Budzyńska Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Ala Makota (tom 5) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Ala Makota (tom 5)
Świat Książki
2007-01-01
2007-01-01

Ala w... show-biznesie! Ala Makota od lat dorasta wraz ze swymi czytelniczkami. Obecnie ma już dziewiętnaście lat, zmienia się jej życie i problemy. Pożegnanie szkoły i rozpoczęcie prawdziwej dorosłości - to niezwykły moment. Czy zostanie gwiazdą estrady? Nowa powieść zaskakuje, choć jest jak zawsze pełna energii, celnych obserwacji obyczajowych i charakterystycznego humoru.
Dalsze losy Ali. Mi książka się podobała, w życiu bohaterki wiele się działo, ciekawa, wciągająca lektura na wiosenne popołudnie.

Poprzednie części były lepsze... Niestety daje tylko trzy gwiazdki, ponieważ książka mnie nie zainspirowała.

Sukces. Będzie sukces! Jeśli uwierzysz, tak się stanie. Ja wierzę. Popularność! Wywiady. Będą do ciebie dzwonić z kolorowych gazet... Whiskas będzie chciał wiedzieć, co na śniadanie jadł twój kot... Tata będzie udzielał wywiadów, jaką to bystrą córeczką była mała Ala... Firma sprzedającą ciuchy wypuści kolekcję ubrań dla nastolatek z logo Ala Makota, a sloganem reklamowym będzie... No, jeszcze nie wiem, co. Z czasem zaproszą cię do Tańca z gwiazdami, ty wystąpisz jako gwiazda, oczywiście.

wspaniała książka :) polecam

wspaniała książka :) polecam

Lubię Alę, ja też mam kota, nawet trzy.

Lubię Alę, ja też mam kota, nawet trzy.

Nawet fajna. Lepsze czytanie tej książki na lekcjach,niż nudzenie się i spanie w ławce. ;p

Tą chyba przerwałam w połowie. Nie była za ciekawa. Już nawet pozostałe były ciekawsze.

Moim zdaniem jest to najlepsza książka z całej serii. Jeśli chodzi o Alę Makotę, to cała seria jest warta przeczytania.

Nie bardzo mnie zachwyciła ta część, ale postać Ali jest jak zwykle oryginalna i łatwo się z nią utożsamić.

Bardzo mnie rozczarował ten tom...:( ta wysoka ocena to tylko ze względu na Alę.... Myślę, że wyrosłam już z tej serii...ale polecam nastolatkom w wieku 12-14 lat... Nie ukrywam,że ,plusem tej powieści jest poczucie humoru...;)

• Młodzieżowe
  • Dzieciństwo