Wiosna i demony

wiosna demony
literatura piękna
wiosna demony

2090

Powieść mnie porwała i poniosła w szare odmęty warszawskich uliczek, studenckich suto zakrapianych imprez, spotkań młodych polskich twórców i wszelakich rozmów. W tej powieści życie młodego studenta łączy się ze śmiercią, miłością i poezją. Niekiedy rzeczywistość plącze się z fantazyjnymi wymysłami autora, w tym ostatnie z "opowiadań". Przerażająca a jednocześnie...

• Może kiedyś przeczytam...
  • Domowa biblioteczka
  • Książki odziedziczone

Dodaj cytat z książki Wiosna i demony