Głosy letniego dnia

Okładka książki Głosy letniego dnia
Irwin Shaw Wydawnictwo: Książnica literatura piękna
literatura piękna
Voices of the summer day etc.
Książnica
1994-01-01
1994-01-01
mikropowieść literatura angielska

więcej Więcej

Tę książkę czytałam kilka tygodni temu i kilka książek temu. Wiem, że jak zawsze Shawa czytało mi się przyjemnie - ale za Chiny nie mogę sobie przypomnieć, o czym ona jest oprócz tego, że facet w średnim wieku siedzi na meczu i wspomina swoje życie. Jak ono przebiegało? Jak wpłynęło na ten mment w życiu bohatera, w którym snuje on swoje rozważania? No nie pamiętam. To chyba...

Mimo, że to mikropowieść, każda strona była dla mnie ogromną przyjemnością. Pierwszy raz od bardzo dawna dawkowałem sobie strony tej książki, aby maksymalnie przedłużyć moje z nią obcowanie. To tak jakbym dostał wspaniałe wino, które wyzwala we mnie najpiękniejsze rzeczy, wspomnienia, marzenia. Dbasz więc, żeby to wino nigdy się nie skończyło.
Dla mnie jest to genialna...

• 2018
  • Przeczytane dawno temu
  • 2013
  • Biblioteka!
  • Biblioteka
  • Posiadam :)

Dodaj cytat z książki Głosy letniego dnia