Teatr

83-85661-07-7
Krystyna Szerer
Teatr

więcej Więcej

Książka o życiu w związku, dla związku oraz dla tego, co dzięki niemu można osiągnąć i wypracować. To również pozycja o tym, że każda, nawet największa miłość - jeśli nieodwzajemniona - może się z czasem gwałtownie skończyć... Polecam każdemu, kto chce lepiej zrozumieć swoje uczucia i myśli i tak jak ja - w książce szuka jednej z wielu odpowiedzi na pytanie o to jak być...

Zabawna i jednocześnie cierpka opowieść o przedwojennym brytyjskim światku teatralnym. Hermetyczne środowisko pulsuje intrygami, żądzami i mniej lub bardziej skrywanymi pretensjami, a wszystko przy akompaniamencie pochlebstw i życzliwych uszczypliwości.
A po lekturze refleksja, którą podsuwa zresztą jeden z bohaterów: wszyscy jesteśmy aktorami, prawda?

Maugham trzyma poziom.

Zabawna, inteligentna i przewrotna powieść. Można ja hapsnąć na raz! Maugham w doskonałej formie!

• Zrealizowane dla telewizji
  • Obyczajowe