Christopher McDougall Wydawnictwo: Galaktyka sport
Born To Run. a Hidden Tribe, Superathletes and The Greatest Race The World Has Never Seen.
Jacek Żuławnik
Galaktyka
sport bieganie Indianie Tarahumara Meksyk barefoot running
sport
Jacek Żuławnik
sport bieganie Indianie Tarahumara Meksyk barefoot running
Inne

Kolejna, po "O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?", książka o tej tematyce, do której podszedłem bez entuzjazmu. Jak się okazało zupełnie błędnie. Po raz kolejny zostałem miło zaskoczony, nie dość, że treścią, ciekawymi teoriami i poradami, ale również lekkim piórem, a nawet humorem. Zdecydowanie polecam, szczególnie biegaczom i ogólnie sportowcom.

Świetna książka dla biegaczy. Trudno się od niej oderwać, zawiera dużo wskazówek dotyczących biegania oraz ciekawe teorie. Zachęcająco wprowadza czytelnika w bieganie naturalne.

Długo się rozkręca, ale zdecydowanie warto przebrnąć przez te pierwsze 150 stron, bo później jest niezwykle ciekawie.

Dobra książka dla każdego biegacza.

Ciekawa koncepcja odnośnie rozwoju gatunku ludzkiego, do tego bardzo dobrze się czyta.

Polecam, może nie biegać ultramaratony ale według mnie warto zaznajomić swoje ciało z bieganiem częściej niż do autobusu.

Świetna książka, którą czyta się bardzo dobrze, bez przynudzania. Sport, historia, dietetyka i wiele innych ciekawych tematów jest poruszonych w tej książce. Po przeczytaniu od razu się chce zacząć biegać.

Reportaż doskonały. Nie przebiegne nawet 100 metrów a Nie umiałam w nocy odłożyć książki która mówi o bieganiu na sto km🙂 jest w tej książce i radość i pasją i zagadka naukowa. Świetnie się czyta i geba sie śmieje przy😉

Świetna. Bieganie dobre na wszystko.

Świetna książka - i to nie tylko dla biegaczy...

Dla mnie świetna. Polecam każdemu kto lubi biegać lub ma wątpliwości czy zacząć ps miałem kupić nowe buty do biegania bo uznałem że amortyzacja już nie ta sama co była ale jednak zrobię w nich znacznie więcej kilometrów :D pozdrawiam

Dyskusje

• Bieganie
  • Sport
  • 2014
  • Chcę w prezencie
  • 2013

Christopher McDougall Urodzeni biegacze. Tajemnicze plemię Tarahumara, bieganie naturalne i wyścig, jakiego świat nie widział. Zobacz więcej