Leczenie głodówką i dietą surówkowo-jarską

Okładka książki Leczenie głodówką i dietą surówkowo-jarską
Kinga Wiśniewska-Roszkowska Wydawnictwo: Oficyna wydawnicza SPAR zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Oficyna wydawnicza SPAR
1999-01-01
1999-01-01
głodówka zdrowie medycyna naturalna

więcej Więcej

Chcę przeczytać tą książkę.

Pierwsze wrażenie nie było dobre. Pomyślałem sobie, że może uchodzić za publikację znachorską. Jest trochę jak broszura reklamująca metodę leczenia głodem przez legalne ośrodki zdrowia. "Rewitalizacja i długowieczność" oraz jeszcze inna publikacja pióra tej autorki, której tytułu nie pamiętam, zrobiły na mnie większe, mocniejsze wrażenie.

Specjalista w zakresie medycyny w popularyzacyjny sposób eksponuje walory zapomnianej, naturalnej metody oczyszczania i leczenia chorego człowieka. Wszystkim pragnącym zdrowo żyć gorąco polecam.

• Poradniki
  • Poradniki itp.
  • Kuchnia, zielarstwo
  • O ziołach i medycynie naturalnej
  • Zdrowie

Dodaj cytat z książki Leczenie głodówką i dietą surówkowo-jarską